Duben 2008

Malá čarodějnice Shelly

30. dubna 2008 v 8:13 Shelly/Kelly
Mám tady pro dnešní den malou roztomilou čarodějnici, jen nevím, jestli už může večer na čarodějnický rej!

Pantoflíčky pro barbínky :-))

23. dubna 2008 v 8:25 Dílna
Tyhle pantofle ve tvaru králíčka mě okouzlily. Dostala jsem je jako dárek k jiné objednávce, obšila jsem je, aby déle vydržely a začala přemýšlet nad tím,že při našem počtu barbín by se hodily další.
No, tak tady jsou. Je to tedy pidiprácička, šít doporučuji v ruce, ozdobíte si je dle libosti a fantazie a jako materiál doporučuji filc.
A tady podle toho by jste si eventuálně mohly udělat střih :-))

Gumičky do vlasů, náhrdelníky a náramky

22. dubna 2008 v 10:16 Dílna
Pokud rády češete své barbínky a vytváříte jim různé účesy, možná si schováváte originální gumičky z rozbalených krabic, kterými je přichyceno kde co. Pokud je vyhodíte nebo se vám postrácejí, možná používáte malé z drogerie, ale není to ono, že?
Když jsem si navlíkala korálky, napadlo mě využít tu tenkou navlíkací gumu právě na tohle. Ustřihnout, zauzlovat a je to. Dají se koupit různé tloušťky, ale jsou dost pevné, takže při normálním zacházení stačí tenčí. Díky své skoro průhlednosti jsou opravdu téměř neviditelné a navíc nepůsobí tak humpolácky. Náklady jsou minimální :-)) čož je vždycky příjemné.
Navíc když na gumu navlíknete drobné perličky, vytvoříte krásný jemný doplněk pro vaši barbínku a snadno ho sundáte i nandáte, díky vysoké pružnosti a pevnosti gumy.


Královský švec Derek

11. dubna 2008 v 8:07 Ken
Jeden z našich kenů. Dobré je, že je celokloubový, super pohyblivý. Spolu s ním bylo vkrabici i 12 párů botek :-) Ty se hodí vždy. Vlasy má opravdové a i obličejík mi připadá docela v pohodě.