Únor 2009

Shelly karatistka

27. února 2009 v 10:07 Shelly/Kelly
Tak jsem ji nakonec sehnala :-)) Je taky ze sady Shelly povolání a je menší, než klasické Shelly.

Shelly cukrářka

25. února 2009 v 9:38 Shelly/Kelly
Shelly cukrářka ze sady ZAMĚSTNÁNÍ. Tato Shellynka je vyšší, než ostatní.

Shelly zdravotní sestřička

24. února 2009 v 10:22 Shelly/Kelly
Tahle roztomilá zdravotnice je ze dasy Shelly povolání. Shelly jsou tentokrát i různě veliké, což dělá sérii podle mě zajímavější.

Shelly mořská panna Sea Pixies

23. února 2009 v 8:05 Shelly/Kelly
Malá Shellynka jako mořská panna ze sady Sea Pixies - krásné vlásky :-))
Moc pěkný obličejík - mořských panen není nikdy dost :-))

Španělská královna :-)

22. února 2009 v 9:59 Barbie photoshooting MIX
Jako královně by jí to slušelo :-))
Trůn je od Bratz princezen.

Shelly Sea Pixies motýlková víla

22. února 2009 v 8:56 Shelly/Kelly
Shellynka nového typu, ze sady Sea Pixies, motýlková víla. Moc hezká, krásné vlásky :-))

2008 Spain Barbie, Dolls of the World

20. února 2009 v 10:55 Dolls of the World
Kvality této panenky asi není třeba zvlášť vyzdvihovat. Asi se těžko najde někdo, komu by se tahle svůdná a horkokrevná kráska nelíbila. Nádherný obličej a dráždivá barevnost šatů je prostě kombinace, která zabírá. Je to můj další přírůstek do sbírky panenek z celého světa.

Perfektní gumičky na účesy pro Barbínky a nejen pro ně :-)

17. února 2009 v 20:32 Dílna
Objevila jsem v drogerii tyhle maličké gimičky, které se skvělě hodí na účesy barbínek a podobných krasavic :-)) přijdou mi naprosto perfektní, mají spousty druhů a hlavně ty průhledné, těch jsem si koupila hned několik balení :-)) A ta cena ... prostě úžasné :-))

Šíleně smutná princezna Bratz

12. února 2009 v 0:19 MGA panenky
Určitě tu pohádku znáte ....
...celé město je zahaleno smutkem ......

Jak vypadá rozebraná Bratz

11. února 2009 v 23:50 Povídání, tipy, zajímavosti,...
Od Irči jsem dostala tuhle zajímavou dokumentaci s tímto popisem:

Ahoj,
zlikvidovala jsem jednu hodně jetou Bratz, měnila jsem jim hlavy, protože jedna měla špatnou hlavu, a druhá měla zničené tělo.
Přikládám fotky, kdybys je chtěla. Třeba by to někoho zajímalo pro případné rekonstrukce, jak vypadají uvnitř uchycení hlavy atak. Popravdě, se nedivím, že ten soud prohráli. Podobnost s Barbie není asi čistě náhodná:-)
Upozorňuju, že fotky jsou jen pro silné povahy :-)

Můj další soutěžní model - čarodějka Samanta

10. února 2009 v 20:03 Dílna
Od Edity jsem koupila i druhou svoji Happy D. Flávas, kterou má na svém blogu pojmenovanou "Zrzečka". Na pravé ruce jí chybí dva prsty, ale to mě příliš nevadí. Přejmenovala jsem jí na Samantu, Happy D. zůstalo dvoubarevné Flávas :-) Byla nahá a bosá. Moje sbírka panenek Flávas je celkem obsáhlá, ale botky jsou vzácností a na tuto se oroginální botky už nedostaly.

Barbie Petites Club prstýnky

8. února 2009 v 22:19 Ostatní panenky od Mattela
Před týdnem bylo vysvědčení a tak jsme s holčičkama vyrazily do hračkářství, aby si vybraly nějaké dárečky, když vysvědčení dopadlo tak skvěle :-) A tuhle pidivílečku jako prstýnek si vybrala Kája. Je podobná Perfumelle. A je fakt pidi :-)

Přihlásila jsem se do soutěže - koženkový kabát s kšiltovkou

8. února 2009 v 21:18 Dílna
Možná jste zaregistrovali, že Jana na svém blogu KLIK vyhlásila soutěž. Jana prodává své střihy na Barbie, podle kterých se bezvadně šije a tak původně to mělo myslím být v tom smyslu, že jsme měli posílat fotky zhotovených oblečků podle jejich střihů, ale nakonec je to pro všechny, kdo na panenky něco vyrábějí :-)) Já její střihy používám a velmi ráda, protože se podle nich dobře šije. Tak jsem si řekla, že vyfotím nějaký starší model a pošlu do soutěže, ale protože jsem dnes dopoledne měla zákaz práce na PC :-)), tak jsem při vaření nedělního oběda nastřihla a ušila tenhle kabát. A modelku jsem měla dávno vybranou :-)) - dvoubarevný kabát nemůže nikomu tak slušet, jako dvoubarevné Flávas Happy D :-)) Díky, Edito :-)))

Model jsem doplnila kšiltovkou a kabelou, střihy na kšiltovku a kabelu jsou z přílohy Praktické ženy. Zhotovení od začátku do konce mi zabralo cca 3 hodiny, ale odbíhala jsem do kuchyně k tomu vaření :-)) Šálku jsem uháčkovala už dřív.

Červánková Shelly s Pegasem - žlutá

4. února 2009 v 23:13 Shelly/Kelly
Červánková Shelly se svým Pegasem z Kouzelného království v oblacích. Kromě koníka s odendavacími křídly má i štětec, kterým maluje červánky.

Šaty pro Královnu Severu

2. února 2009 v 1:08 Dílna
Model vznikal postupně. Vlastně jsem původně chtěla využít zbytky z výroby plavek pro Hula Hair Barbie. Něco už jsem použila na výrobu orientálního oblečku. A tak jsem v zužitkování pokračovala. Původně to měly být jednoduché šaty s háčkovaným topem ... pak jsem uháčkovala a našila spodní lem ... pak jsem našila perličky ... pak jsem upletla a podšila bolerko ... pak jsem mu udělala "rampouchy", tedy třásně s perličkami ... pak jsem uháčkovala čepici ... ozdobila korálky ... nakonec jsme udělala ještě čelenku. K tomu bylo potřeba vybavit koně, aby ladil ...

Královna Severu

2. února 2009 v 0:51 Barbie photoshooting MIX
Panenka je Stylin Pup Barbie. Kůň jem od Jany (díky :-)) ) a původně jsem si myslela, že je to Champion, ale teď tak trochu váhám, zda je to skutečně on. Model je moje práce včetně výbavy koníka. Více v článku "Královna severu AA verze :-))

Královna Severu - AA verze :-))

2. února 2009 v 0:46 Barbie photoshooting MIX
Panenka je Stylin Pup Barbie AA, Koně jsem dostala od Jany (díky :-)) ) a původně jsem si myslela, že je to kůň Champion, ale teď si nejsem tak jistá. No, každopádně je mi to fuk, protože je nádherný a já jsem byla fakt šťastná, když mi ho Janička darovala :-))
Oblečení jsem dělala já, je to takový postupně se rozrůstající model, ale o tom jinde. Vybavení pro koníka (stejně mu říkám Champion) jsem taky dělala já, miminko je takové historické :-)), ještě nemám černošské od Mattela, ale bude :-) Peřinka je taky od Jany
a sáňky jsou od johany (díky :-)) )
Tak je to takový hromadný model, mám dojem :-))
Nazvala jsem ho "Královna Severu", ale tahle má asi nějaké africké předky :-))

St. Moritz Susy

1. února 2009 v 17:38 Jiné panenky
Tak nám zase napadlo trochu sněhu (v Praze), a protože mi v pátek po týdenním putování dorazila panenka Susy lyžařka, hned jsem toho využila. Na tuto panenku jsem narazila při brouzdání po webových stránkách s panenkama Sindy, Petra, ... A když jsem ji na MMB zahlédla na prodej, neváhala jsem a byla moje.