Červen 2009

Johana se ptá

28. června 2009 v 14:07 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Johana píše:
Zapomněla jsem co to je...matně vzpomínám cosi s mořem nebo prázdninama, značení tělo 1975 Malaysia, hlava 1979, chodidla nemá ani ploché ani tak moc prohnuté na podpatek jako Barbie- něco mezi tím. Není vodorovně otáčecí v pase, ale kloubová jako Flávas. Méně klenutý hrudník než dospělá Barbie, ale o ca. půl centimetru vyšší. V očích má žluté Z. Myslela jsem na Happy family, ale není to ona, tak nevím. Bohužel je ostříhaná a má tečku od fixu na straně nosu, jinak jako málo vyráběná by možná měla svou cenu.

Zdenka se ptá

28. června 2009 v 14:00 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahoj,
posílám panenky k identifikaci. Obě mají tělo rok1966 a hlavu rok1976.
Nevím, jestli ta s náhrdelníkem nemá ustříhlou ofinu.
Moc děkuji Zdeňka

Naďa se ptá na černou krasavici :-)

26. června 2009 v 9:45 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Naďu (a i mě :-) ) by zajímalo, jestli někdo identifikuje tuhle nádhernou černošku!

Viva se ptá - Nikki nebo Krissy???

25. června 2009 v 15:40 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahoj Vladi,

opět bych se chtěla obrátit na tým detektivů, tentokrát se jedná o Nikki/Krissy. Už před rokem jsem si zakoupila u Pandory Midge z Happy Family s miminkem, automaticky jsem myslela, že je to Nikki, i když se mi nepozdával střih vlasů, ale nějak jsem to neřešila. Teď se mi ale podařil sehnat bazén k Happy Familly i s Nikki, myslela jsem si, že budu mít dvojčátka, ale k mému překvapení jsou panenky jen stejně oblečené, ale každá je jiná. Originál Nikki je větší a těžší, ta druhá má více miminkovské tělíčko. Nevím, jestli se dělalo více druhů Nikki, nebo je to nějaká Krissy, proto bych se chtěla obrátit na znalce těchto drobečků s prosbou o určení panenky. Na hlavičce má rok 1998, na tělíčku není nic. Předem všem moc děkuji.

Hanka se ptá 2

18. června 2009 v 0:01 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahoj Vlaďko,
tak mi přibyla další klientka salónu krásy (začíná to být podezřelé...) a tím i další dotaz na detektivní kancelář. Má dost zesvětlalou až zežloutlou hlavu a malinko už seškrábaný make-up, a uvolněné ruce... ale jinak je moooc krásná, a právě proto chci vědět, o kterou panenku jde. Moc často nevídám panenky, co by se mi tak líbily v obličeji...
Na hlavě má 1998 (stejná hlava jako u té předchozí), na těle 1999 Indonesia. Podle délky vlasů a účesu hádám, že se jedná o nějakou princeznu nebo podobnou existenci, ale nikde jsem na ni nenatrefila. Tak se obracím na větší odborníky...
Hanka

Eli se ptá

17. června 2009 v 23:52 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahoj, Vladi.
Ráda bych sehnala tuto panenku, ale nevím, kdo je. Ani nevím, zda je to její oblečení, ani nevím, kde jsem k této fotografii už přišla, čímž se omlouvám autorovi. Kdyby to někdo věděl, udělal by mi velkou radost :-)

Hanka se ptá

11. června 2009 v 21:16 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahoj Vlaďko,
tak mám dotaz na detektivní kancelář. Koupila jsem za levný peníz z druhé ruky jednu chudinku Barbie s okousanýma rukama (byla na MMB jako Barbie v kostkovém), které hodlám dopřát důkladnou změnu image a udělat z ní zrzavou krasavici, takovou Fionu. :-) Protože zrzku ještě nemám a protože má zrzavé obočí a ty něžné blonďaté vlásky mi k ní moc nesedí. Ale než se do toho pustím, ráda bych věděla, s kým mám tu čest.
Vlasy má podle všeho ostříhané. Na hlavičce i na těle má rok 1998, na těle navíc, že je vyrobené v Číně. Obleček, který měla, docela očividně není původní, ani jí pořádně nesedí, tak jsem ji vyfotila bez něj, aby to nemátlo. Jo, a nohy má normální podpatkové, ty jsem nějak nevyfotila...
Tak doufám, že ji někdo pozná. A pokud ne, aspoň se třeba milovníci Barbie pokochají. :-)
Hanka

Janča se ptá

11. června 2009 v 21:09 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahojky, tak tady posílám zatím panenku, kterou mám z Řecka a tak nevím, jestli se prodávala i u nás. Podle mně je to Kayla, ale nevím to jistě. Její původní oblečení už nemám, ale pamatuji si ho celkem dobře:měla fialovou minisukni posetou jahodami a růžové triko s dlouhými rukávy, uprostřed zase jahoda. Měla fialové botky na podpatku, ale ne klasické střevíce a fialovo-růžovo-bílé (pruhované) podkolenky a stejně barevnou (pruhovanou) čepičku,takovou moderní. Byla navoněna nějakým parfémem, ještě dnes je to trochu cítit.

Na hlavičce má rok 2000 a na zádech 1999 Indonesia.

Tak díky moc, Janča

Irena se ptá

11. června 2009 v 21:00 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Máme tady dotaz, jestli by nějaký bratzomil nepoznal, copak je to za Bratzku :-)