Srpen 2009

Já se ptám :-)

31. srpna 2009 v 23:42 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Tak jsem se po delší době rozhodla využít vás, detektivů, zda by jste mi nepomohli dopátrat se, co to mám doma za panenky. Koupila jsem jich šest za 60,- Kč, takže žádný skvost to není, přesto by mě potěšilo znát původ. Jen jedna ze skupiny má vlasy, ostatním stářím vypadaly :-). Všechny jsou stejné. Jsou menší a v nohách se dají formovat (asi drátky, kloub to není).

Tomáš se ptá IV.

30. srpna 2009 v 0:45 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Vladi, tyhle dvě Barbie taky nevim, co jso u zač. Třeba to u Tebe v Detektivní Kanceláři někdo zjistí. Opět mají obě hlavičku 1976 a tělíčko 1966. Šaty na té druhé nejsou původní, ale mašli ve vlasech už měla. Děkuju a přeju hezký zbytek víkendu. Tomáš

Tomáš se ptá III.

30. srpna 2009 v 0:36 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahoj Vladi, mám tu další dvě Barbie do Detektivní Kanceláře. Obě mají hlavu 1976 a tělo 1966. Ta první nemá dirky na naušnice. Díky. Tomáš

Vanda se ptá

27. srpna 2009 v 22:32 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ
Ahojky Vladi,

měla bych na Tebe opět prosbu ohledně zjištění totožnosti panenky. Tahle se mi podařila ulovit na aukru, na hlavičce je rok 1998, měla by to být tvář Angel/Goddess. Má namalovanou náušnici v nose, 2x propíchlé uši, i když ty jedny dírky jsou spíše před ušima, v jedné je pozůstatek toho, co tam bylo, pravděpodobně to bylo zlaté. Ve vlasech má zbytek šňůrky, takže tam asi byla nějaká korunka nebo něco. Má černé dost nešikovně ostříhané vlasy, světle hnědé oči, pusinka je hodně tmavá červená, až fialová. Tělíčko je z roku 1999, má hodně lepkavé nohy a při umývání se z nich začala odlupovat jemná vrstva, ještě se mi to u žádné panenky nestalo. Předpokládám, že obleček pravý nebude. Za jakoukoliv informaci předem děkuji :-).

Hanka se ptá

27. srpna 2009 v 22:17 DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ

Ahoj Vlaďko,
tak mám zase dotaz na BDK:-) Koupila jsem tyhle dvě panenky hlavně kvůli té vlevo, která má hlavu "Mackie" z roku 1991, po které už dlouho prahnu. Jak vidím teď, když je mám, mají obě moc krásné oči - ta vlevo v nich má zelenou, ta vpravo zase světle fialovou (na fotce to není tolik vidět, bohužel). Ta vpravo má tu typickou hlavu z roku 1998. Obě mají tělo 1966, ale té vlevo se ruce hýbají i do stran a té vpravo ne. Ta má taky na nohou "pevné" boty a nemůže ohýbat kolena, přičemž levé má trochu pokrčené - i když tohle může být vada. A vlasy má jemňounce melírované - to se na fotce asi taky trochu ztrácí. Ta Mackie má svítivě zelené náušnice a na pravé ruce díru po prstýnku. Účes sice nemá původní, ale pravděpodobně měla vlasy takhle vyčesané, protože tomu tak nejspíš odpovídá to, jak je má na hlavě rozmístěné.
A, jak vidíš z názvů souborů, už jsem si je pojmenovala. :-) Budou muset dostat nové vlasy, mají je už nad čelem takové potrhané, a budu si muset pohrát i s jejich těly, takže to potrvá, než je zveřejním na svém blogu. Ale přesto bych ráda věděla, s kým mám tu čest. :-)
Zdravím a přeju hezký zbytek léta
Hanka
*********************************************
Obě jsou mi nějaké povědomé, možná je mám taky :-)