Únor 2010


Valentýn - poslední díl :-)

16. února 2010 v 0:58 Fotoromány/photostories


OBJÍMALA HO A VDECHOVALA VŮNI JEHO TĚLA. UŽ VĚDĚLA, KDY JÍ CÍTILA POPRVÉ. V HLAVĚ JÍ BĚŽEL FILM, KTERÝ PŘEHRÁVAL UDÁLOSTI POSLEDNÍCH HODIN.
KDYŽ ZAZVONIL ZVONEK A ONA CELÁ ROZECHVĚLÁ NEJISTĚ OTEVŘELA DVEŘE, STÁL TAM NĚKDO, KOHO NIKDY PŘED TÍM NEVIDĚLA. ALESPOŇ SI TO TAK MYSLELA. CHTĚLA JE HNED ZASE ZABOUCHNOUT V PANICE, ŽE JE TO OPRAVDU NĚJAKÝ ÚCHYL, ALE PAK....

Valentýn - 3. díl

15. února 2010 v 20:53 Fotoromány/photostories


JAKMILE VEŠLA DO LOŽNICE, PŘEPADLA JÍ ABSOLUTNÍ BEZRADNOST. OTEVŘELA SKŘÍŇ A MUSELA SE POSADIT NA KŘESLO. CO BY SI ASI TAK MĚLA VZÍT NA SEBE, KDYŽ ANI NEVÍ, KAM JÍ TEN NEZNÁMÝ CHCE UNÉST? TAKY MOHL ASPOŇ NĚCO NAZNAČIT.

Valentýn - 2. díl

15. února 2010 v 0:05 Fotoromány/photostories

PO PŘÍJEMNÉ KOUPELI SI, ZABALENÁ JEŠTĚ DO OSUŠKY, LEHLA V OBÝVACÍM POKOJI NA POHOVKU A POZOROVALA ZA OKNEM SLUNCE. SVÍTILO PŘÍMO DO POKOJE A ZA OKNEM KRÁSNĚ HŘÁLO.

Valentýn

14. února 2010 v 20:31 Fotoromány/photostories

NEBYLA VE SVÉ KŮŽI. STÁLA U ZRCADLA A SNAŽILA SE USILOVNĚ NEMYSLET NA TO, ŽE ZROVNA DNESKA BY NEMĚLA BÝT SAMA. SVATÝ VALENTÝM JI NECHUTNĚ PŘIPOMÍNAL, ŽE PŘED ROKEM OPUSTILA SVŮJ TŘÍLETÝ VZTAH S ADAMEM. VŽDYCKY SI MYSLELA, ŽE JE TO DANÉ, ŽE PATŘÍ K SOBĚ, EVA A ADAM, JAK Z BIBLE.


Který znalec to správně identifikuje?? :-)

5. února 2010 v 23:43 Hádanky, kvízy, zábava :-)
Tak vám opět dávám možnost provětrat si trochu mozkové závity a zkusit poznat, od jaké Barbie má na sobě panenka Monsieur Z oblečení a tašku. Podotýkám, že to považuju za hodně těžké a ten, kdo to pozná, bude opravdu borec. O panence jsem se nezmínila ani na Muzeisu, takže ani návštěvníci nejsou ve výhodě.
Dám vám čas....no, řekněme do pondělního večera :-)

Tak dávám ještě jednu nápovědu - všechno oblečení včetně bot je od jedné a té samé panenky, na kterou se ptám. Jen ten popcorn k tomu nepatří :-) na ten se neptám :-))
Noo, nikdo neuhodl :-) Ale uznávám, že to bylo fakt hoodně těžké :-)

Takže je to.....
message girl :-)

Barbie Basic

5. února 2010 v 19:58 Modelky / Models
Po velkém očekávání dnes dorazily dva mega balíky z USA s těmito dlouhonohými krasavicemi. Dost jsem si oddychla, že vše vyšlo podle předpokladu. Jsou překrásné, na živo mnohem víc, než na fotkách. Postupně je budu všechny detailně představovat na Muzeisu a to rychle, protože vím, že všichni návštěvníci jsou už na ně natažění :-) Začnu fotit hned zítra .-)