Září 2010


Za blbost se platí aneb doplnění dílničky :-)

27. září 2010 v 19:48 Dílna
šití
Když jsem se letos chystala na dovolenou do Chorvatska, kromě panenek (které jsem nakonec nefotila) jsem si s sebou nachystala i háčkování a šití, abych zase něco tvořila. A jelikož jsem poměrně líný tvor, než abych vybírala, co si s sebou vezmu a co ne, nijak jsem to netřídila a vzala si např. celou krabičku všech svých jehel, obě monofilové nitě, barevné i bílé a černé nitě (jediné, které jsem měla), oblečky, které jsem chtěla vypárat a udělat podle nich střih a podobné poklady.

TaeYang Nosferatu

27. září 2010 v 13:06 Pullip doll
TaeYang Nosferatu
TaeYang Nosferatu je panenka Pullip. Je jich více druhů v různých velikostech, ale společné mají velké oči, zasmušilý výraz a poměrně velké hlavy, kloubová těla.
TaeYang je kluk, upír, ikdyž původně jsem si myslela, že je to holka :-)

Mari a Sporty

26. září 2010 v 21:14 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Mari a Sporty patří k sobě. Byla to láska na první pohled a ostatní holky z party byly chvíli na Mari docela naštvané :-) Přeci jenom je holek převaha a každý nový kluk způsobí tak trochu rozruch.

Sue

26. září 2010 v 20:01 Články jednotlivých panenek HP
Představuji vám Sue. Asi se těžko najd někdo, komu by se tahle kráska nelíbila. Má Tvář Kayla/Lea a původně představovala zpěvačku Shakiru. Dostala nové Fashionistas tělíčko.

Jessica Taggert

26. září 2010 v 18:27 Články jednotlivých panenek HP
Jessica má i příjmení :-) V původní podobě ji najdete zde.
Do "hrací" party jsem ji zařadila proto, že patří k Alexandrovi Montgomerymu, který je krásně kloubový a navíc krasavec, takže si o umístění mezi tyto panenky vyloženě říkal. Jessica k němu prostě patří, a tak dostala jiné tělo, ale má kloubové jen nohy - aspoň může jezdit na koni :-)

Chandra baletka

26. září 2010 v 17:57 Barbie S.I.S. - so in style
Chandra je baletka. Pochází ze skupiny panenek S.I.S., které v podstatě všechny patří do mé "hrací party". Chandra má své původní tělo, klouby jsou na rukou v loktech a zápěstích, v koleni je skrytý kloub. Měla u sebe ještě malou Shellynku.
Na sobě má původní oblečení.
Pohled je do boku. Tvář je Mbilli.

Bess

25. září 2010 v 23:23 Články jednotlivých panenek HP
Bess je původně Fashion Fever Desireé, získala jsem ji kdysi s poškozeným tělem a byla jsem ráda, že ji mám. To ještě nebyla tato tvář tolik častá díky Artsy.

2002 Barbie Mystery Squad Kenzie

25. září 2010 v 22:40 Playline
Kenzie je raritka a odvážím si tvrdit, že ji jinde často nuvidíte. Není k sehání a pokud ano, tak za draho. Dlouho jsem se rozmýšlela, zda jít do výměny těla, protože mám jen jednu, ale je natolik zvláštní a krásná, že jsem jí nakonec dala tělo Liv.

Bonnie

25. září 2010 v 21:50 Články jednotlivých panenek HP
Bonnie dostala jméno podle hrdinky z Upířích deníků. Původně měla rovné vlasy, zrzavé, a hnědé oči. A stejně jako románová hdinka má jisté schopnosti...

Michelle

25. září 2010 v 21:25 Články jednotlivých panenek HP
Michelle má jeden z mých oblíbených obličejů - Steffie.
Původně byla modelkou z první řady Top Model, mám ještě jednu, kterou jsem nechala tak jak byla původně :-)

Sarah a Brandy

25. září 2010 v 20:54 Články jednotlivých panenek HP
Sarah a Brandy jsou dvojčata. Obě jsou vlastně tatáž panenka, tedy Brandy, představující zpěvačku stejného jména. Dlouho mi trvalo, než jsem si je pořídila do sbírky, nejsou moc k mání. Na první pohled se může zdát, že mají stejný obličej jako Artsy (Desireé), ale je to jiná tvář.

Tyler

24. září 2010 v 8:34 Články jednotlivých panenek HP
Tyler je pojmenovám podle postavy z Upířích deníků. Není to v knize zrovna klaďas, ale já si vybrala jen to jméno, nijak svého Tylera neztotožňuji s tím románovým, ani povahově a ani vzhledově.
Ken je Harley Davidson Ken ze setu s Barbie z letošního roku. Je to asi nejůžasnější Ken, kterého zatím Mattel vyrobil. Kromě toho, že použil novou, pěknou tvář, je Tyler celokloubový a má nově nasazenou hlavu, což vypadá přirozeněji něž většinou tzv. "přeříznutý krk".

Vilma

20. září 2010 v 21:57 Články jednotlivých panenek HP
Vilma bývala mořskou pannou a láska k vodě jí zůstala. Prozradím vám o ní její tajemstí: občas, když chce, umí se proměnit zpátky, ale vždy jen na krátkou dobu :-)

Sharon

20. září 2010 v 21:09 Články jednotlivých panenek HP
Kdo by to snad nevěděl, tak Sharon je vlastně Shannon z první kolekce Barbie Basic. Toto je jediná panenka z kolekce, kterou jsem si koupila dvakrát právě proto, abych ji mohla zařadit do hrací party.

Rebecca

20. září 2010 v 20:45 Články jednotlivých panenek HP
Krásná a pozitivní Rebecca.
Kdysi jsem svedla o tuto panenku tvrdý boj na Mimiaukci a ačkoliv mi prodávající zamlčela poškozené nohy, přesto této koupě nelituju.

Nové přírůstky do Twilight party

20. září 2010 v 19:48 Twilight
Alice a Victoria
Tak jsou tu :-)
Jsou nádherné.
Dokonalé.
Krásné.
Úžasné!

Lucy

19. září 2010 v 23:10 Články jednotlivých panenek HP
Lucy, pojmenovaná po postavě z románu Dracula.
Původem je to Irská tanečnice - hlava, tělo je, jak už bylo vzpomínáno, od Jasper Electro Pop. Momentálně je to moje velká oblíbenkyně, dlouho jsem jí nemohla najít vhodné hrací tělo. Koupila jsem ji kdysi na Mimibazaru nahou a jednou si ji určitě pořídím novou, se vším všudy, do sbírky. Tvář má Mackie.

Agnes

19. září 2010 v 19:20 Dynamite Girl
Agnes.
Je to panenka od Integrity Toys, Dynamite Girls Electro Pop a její jméno bylo Jasper, obličej TJ. Normálně bych si jí nepořídila, ale její tělo se mi hodilo pro Lucy a tak má Agnes tělo právě od Irské tanečnice. Její pohyblivost je proto minimální a nebude asi příliš často vystupovat v příbězích, zato může předvádět modely oblečení z kolekce Mattel, které jsou ušity na styrý typ těla.

Melanie

19. září 2010 v 18:13 Články jednotlivých panenek HP
Toto je Malanie.
Je to Secret Spells Kayla na novém těle Fashionistas. Sluší jí úplně všechno, ale podzimní ladění oblečení mi k ní jde prostě úplně nejvíc. Má překrásný pohled a pro mě je to jedna z úplně nejhezčích verzí tváře Kayla/Lea.

"Hrací" parta - skupinka první

19. září 2010 v 16:22 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
skupinka č. 1
Tak toto je nová rubrika, kde vám představím postupně panenky, které jsem "povýšila" do hracích panenek. Většina z nich je kloubová kvůli lepšímu pózování v příbězích a předvádění modelů. Jsou to tedy vlastně takoví herci a herečky z většiny příběhů budoucích a i minulých.
Panenky doslaly každá své jméno, ovšem v příbězích mohou mít jména jiná (nakonec i herci nehrají svými občanskými jmény :-) )
Postupně vám je představím, jejich všechny fotky najdete také v galerii zde.

Podzim klepe na dveře

18. září 2010 v 20:32 Povídání, tipy, zajímavosti,...
Lucy
Podzim miluju!
Sluníčko, které v létě nesnesitelně pálí, je na podzim hřejivé a dává to nejkrásnější světlo z celého roku. Ačkoliv jsem si chtěla dát delší fotící pauzu - a panenkovskou zvlášť, vylákalo mě dnešní sluníčko a zajeli jsme na chvíli na zahradu...