Říjen 2010

Krásný Halloween :-)

31. října 2010 v 8:48 Halloween
Všem, kdo rádi slaví Halloween přeji, aby si ten dnešní užili :-)
Co se dnešní noci odehraje, uvidíte zítra :-)


Vicki miluje zebří vzor

30. října 2010 v 7:52 Twilight
Vicki zebra :-)
Tak, a když už jsem byla v tom focení, musela jsem jí vyzkoušet i nový obleček, co mi přišel z e-bay. Je od Spice Girls a byl komplet - tím pádem jsem zjistila, komu tento kabátek, které mám teď už dva, vlastně patřil :-)

Victoria jako Electro Pop

29. října 2010 v 8:35 Twilight
Victoria jako Electro Pop
Tentokrát máte možnost vidět Victorii v jiném oblečení, než původním. A hned docela výstředním :-)

Na okně 23.10. 2010

28. října 2010 v 9:05 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
K mému překvapení mi opět v tomto čase vykvetl ibišek. A protože se oba květy rozvily najednou, vytáhla jsem foťák a při té příležitosti jsem zdokumentovala i to ostatní, co zas na okně bylo :-)

2004 Trendy & Bendy Barbie, Teresa a Christie

25. října 2010 v 9:10 Playline
Konečně jsem se dostala k tomu, abych vyfotila všechny naše Trendy & Bendy holky. Ještě donedávna byly jen čtyři (jedna Barbie, dvě Christie a Teresa), ale když jsem u Irči viděla ostříhanou Barbie...

S Lucy na hřbitově

24. října 2010 v 8:25 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Když chcete potkat upíra, nejlepší je zamířit na hřbitov. Já to udělala a měla jsem štěstí. Byla krásná a hrozně zvědavá, proč se procházím po hřbitově. Netuší, že na podzim mě to sem prostě táhne.

Podzim na okně

23. října 2010 v 8:52 Roční doby
Podzim je můj čas. Už jsem to několikrát zmiňovala, tak se nebudu zase rozněžňovat, ale tyhle barvy a světlo prostě miluju :-)

Sporty a Aranka

22. října 2010 v 9:12 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Jsou sourozenci. Nevlastní. Sportyho rodiče moc chtěli víc dětí, ale po několika letech, kdy druhé miminko ne a ne přijít, nakonec adoptovali malou okatou roztomilou cikánskou holčičku. Sporty měl svoji malou sestřičku moc rád a nedal na ni dopustit.

Wenonah a Akira

21. října 2010 v 7:41 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
A ještě oba spolu, romanticky... :-)

Wenonah

20. října 2010 v 9:32 Články jednotlivých panenek HP
Wenonah je, jak jste asi poznali, původně indiánka Pocahontas. Tělíčko měla od Mattela, hlavička od Disney, jako Akira/Li Shang. Pocahontas je několik druhů od "obyčejných" až po opravdu luxusní kousky a všechny jsou krásné, mám pro ně slabost.

Kožená bunda pro Kena

19. října 2010 v 10:51 Dílna
Kožená bunda
Akira předvádí bundu, která je rovněž z mé podzimní a zimní kolekce oblečení. Je ze stejného materiálu, jako bundička, kterou předváděla Mari, tedy pogumovaného cosi :-)

Letuška první třídy

18. října 2010 v 8:04 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Lucy jsem tentokrát navlékla do oblečku od Fly Girl Monsieur Z, protože má tělo od Dynamite Girl. Navíc, ta oranžová barva a podzimní slunce... prostě neodolatelná kombinace :-)

Akira

17. října 2010 v 10:45 Články jednotlivých panenek HP
Akira, můj oblíbenec :-)
Původně je to kapitán Li Sahng z Legendy o Mulan. Tělo má od Mattela, obličej je Disney.

Zahrada na začátku října

16. října 2010 v 7:07 Zahrada
10.10.2010
10. října bylo nádherně a my vyrazili zase něco udělat na zahradu.  Bylo tak krásně, že ještě létali motýlci.

Chikako

15. října 2010 v 8:44 Články jednotlivých panenek HP
Chikako je mladší sestra Mari. Panenka je původně Flying Hero Kira, vlásky jsem dovlasila modrým melírkem a tělo má Fashionistas.

Rodina Mari a Sportyho

14. října 2010 v 8:34 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
V posledním díle příběhu Obavy bylo jmenováno několik postav kolem Mari a Sportyho, které ještě nebyly představeny. Tak nyní nabývají konkrétní podobu :-)

Kožená bundička s páskem

13. října 2010 v 9:27 Dílna
Kožená bundička s páskem
Mari vám předvádí koženou bundičku z kolekce zimního a podzimního oblečení, které právě tvořím. Jsem s ní docela spokojená, materiál je takové pogumované cosi, nešije se z toho úplně nejlíp, ale na druhou stranu se to nemusí začišťovat :-)

Obavy III.

12. října 2010 v 7:43 Fotoromány/photostories

Mari ležela v posteli a koukala do stropu. Ležela už celé dva týdny, protože začala krvácet. Pár dní proležela v nemocnici a pak přemluvila doktory, aby ji pustili domů. Musela slíbit, že se z postele ani nehne. U ní doma byl Akira, její sarší bratr,  a nečekaně přijela i o dva roky mladší sestra Chikako, když se dozvěděla, že má Mari problémy. Aspoň se mohli střídat s Akirou, protože oba se tady zapsali do školy.

Porovnání těla Liv a Fashionistas

11. října 2010 v 7:58 Porovnání panenek
Pro lepší představu, jak vypadá hlava Barbie na kloubovém těle panenek Liv jsem nafotila jejich srovnání.

Victoria

10. října 2010 v 9:05 Twilight
Victoria
Victoria je ve sbírce nová panenka, která přibyla poměrně nedávno. Kdo by snad ještě nevěděl, je to panenka vydaná k úspěšné sáze Stmívání/Twilight, konkrétně k dílu Zatmění/Eclipse. Má představovat herečku Bryce Dallas Howard, která postavu upírky Victorie v tomto dílu hraje (v předchozích dílech ji hrála Rachelle Lefevre, která mě osobně seděla na tuto roli víc.

A ještě jednou přehled celého našeho Stmívání :-)

9. října 2010 v 16:41 Twilight
Přehled našeho Twilight :-)
Tak to je zatím vše, co jsme v souvislosti se ságou Twilight shromáždili :-)
Kromě všech čtyř knih ságy zde vidíte i první díl komiksu Stmívání, který jsem koupila hlavně holčičkám a moc se těšíme na další díly, protože se to super čte :-) Další knihou je Krátký život Bree Tannerové.

Jadwiga

2. října 2010 v 21:18 Články jednotlivých panenek HP
Jadwiga je úplně nový přírůstek do hracích panenek.
Je od nauriel a můžete ji u ní na blogu najít právě zde. Já jsem moc ráda, že skončila nakonec u mě :-) Přistříhla jsem jí vlasy, původně je měla až ke kolenům a pro "hrací účely" nebyly moc praktické. Tělo, na kterém přicestovala, nebylo její původní a bylo to, pravda, docela znát.