Listopad 2010

Andělé na předvánoční pouti

30. listopadu 2010 v 1:24 | Andělé na předvánoční pouti, Ingrid Bierman, Lucie Dvořáková |  Vánoce
Již před několika lety se mi dostala do ruky krásná knížka, respektive adventní kalendář s vystřihovánkami, nazvaná Andělé na vánoční pouti. Autorem této knihy/sešitu je Ingrid Biermann, ilustrace ztvárnila Lucie Dvořáková. Vydalo ji nakladatelství Doron v roce 2004.
andělé na pouti

Mallory

28. listopadu 2010 v 7:44 Články jednotlivých panenek HP
Další panenka z "hrací party" Mallory předvádí sadu Barbie dobrou noc. Tuto sadu jsem si koupila hlavně kvůli králíčkovi, ale nakonec se mi zalíbila celá, kupodivu i panenka je moc hezká (originální), ale vzhledem k tomu, že podobných mám víc než dost, asi u nás nezůstane.

Maud & Felicity

27. listopadu 2010 v 6:41 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Maud se tentokrát představuje s malou Felicity. Ponechám bez komentáře, zda je to dcera, sestřička či prostě pouze zapůjčený doplněk na focení :-)

Maud

26. listopadu 2010 v 0:34 Články jednotlivých panenek HP
Představuji vám Maud, další členku "hrací party". Přicestovala už v trochu použitém stavu a tak prošla kromě výměny těla, také ozdravnou vlasovou kůrou včetně oživení kudrn.

Top Model Nikki

20. listopadu 2010 v 23:10 Barbie photoshooting MIX
TM Nikki 2007 v šatech Pop LIfe Christie
Tentokrát jsem pro vás vybrala takové malé ohlédnutí za několika podobama mé oblíbené Nikki. Tato konkrétní panenka je už přemalovaná, protože, jak si na fotkách můžete všimnout, nad pravým okem má už od výrobce umáznutou malbu stínů a obočí. A vzhledem k tomu, že mám celkem dvě tyto pnenky, dovolila jsem si na ní "šáhnout" štětcem a má v současné době i vyměněné tělo.

Šaty pro Edeline

15. listopadu 2010 v 19:45 Dílna
šaty pro Edeline
Probírala jsem se staršíma fotkama a našla některé, které byly kdysi zveřejněné na Muzeisu. A protože světla na focení je málo a nemám nic nafocené dopředu, tak jsem se rozhodla některé starší fotky z Muzeisu vložit. Ti, co je znají, snad rádi zavzpomínají, a ti ostatní se snad potěší. Na fotkách je adresa Muzeisu, která samozřejmě už neplatí.

Vybavení ložnice do příběhů

14. listopadu 2010 v 17:53 Dílna
zajíček, pyžamko, povlečení I.

Tak jsem se dokopala a zase trochu pokročila v dotváření interiéru do příběhu Mari, abych vám ji konečně mohla představit s tím bříškem :-)

S vůní indického čaje

13. listopadu 2010 v 7:56 Barbie photoshooting MIX
Obě panenky jsem ještě musela postavit vedle sebe, aby bylo vidět, jak jim to spolu šluší.

2006 Diwali Barbie, Festivals of the World

12. listopadu 2010 v 7:00 Festivals of the World
Když jsem fotila Princeznu Indie, vzala jsem na focení i tuto orientální krásku z edice Festivals of the World, Diwali. Celá tato edice obsahuje samé krásky.

2000 Indická princezna / Princess of India

11. listopadu 2010 v 22:33 Princess of the World
Indická princezna z kolekce Dolls of the World, mé oblíbené. Miluju tuto edici a speciálně princezny jsou podskupinou naprosto úžasnou.

Teen Skipper 1995

9. listopadu 2010 v 17:39 1995 Skipper
Skipper od svého vzniku v roce 1964 prošla mnoha změnami tváře. Tato vář se stala základem pro Skipper a její dvě přítelkyně, zrzku Courtney a černošku Nikki.

Sestry Vivien a Mandy

8. listopadu 2010 v 7:08 Články jednotlivých panenek HP
Vivien a Mandy zdědily krásné geny Opravdu se rodičům moc povedly . Vivien byla do hrací party plánovaná na podnět panenky, kterou koupila Irča, Mandy byla původně do sbírky, ale přišla zrovna ve chvíli jako Vivien a navíc mi chvíli přebývalo jedno kloubové tělo, takže jsem se rozhodla poměrně rychle.

Paruka Crazyowner

7. listopadu 2010 v 7:39 Porovnání panenek
Jazz Baby, Mattel
Tak mě napadlo, vyzkoušet Bataarovu paruku i jiným panenkám. A aby jste z toho taky něco měli, nafotila jsem vám to, tak si to můžete taky užít :-)

Tvář Mackie, 1991

6. listopadu 2010 v 8:10 1991 Mackie
Tato tvář vznikla zjevně kvůli dizajnérovi Bobovi Mackiemu (je to ten, který obléká i skutečnou Cher), který si řekl, že jeho vládkyně moří bude blond Barbie, ale nechce úsměv ve stylu Superstar Barbie a ani se nechce vrátit k původní tváři Barbie ze 60. let. Proto byla stvořená tato nádherná tvář, která svými zavřenými ústy okouzlila všechny odpůrce stále usmáté Barbie.


Zahrada na konci října

2. listopadu 2010 v 7:40 Zahrada
28.10.2010
Ne, nepletete, se, opravdu na konci října :-) v cestičce nám vykvetl tento petrklíč a tak není divu, že jsem neodolala a musela ho vyfotit.
Jinak je zahrada v podzimním stylu, jako všechny ostatní :-)

Noc oživlých mrtvol

1. listopadu 2010 v 0:56 Halloween
Uprostřed velkoměsta, v místech, kde by to málokdo čekal, existují místa zapomenutá, o nichž nikdo neví. Můžete chodit kolem nich a přesto je nevidíte... Jsou zahalená mlhou neviditelnosti a žijí si vlastním životem.