Leden 2011

Swappin Artsy OOAK III.

31. ledna 2011 v 20:01 Dílna
Swappin Artsy OOAK


Další hlavičky v řadě :-) Na závěr asi udělám anketku, která se povedla nejvíc, sice to tuším, která asi bostane nejvíc hlasů, ale třeba budu překvapená :-)

Swappin Artsy OOAK II.

31. ledna 2011 v 8:51 Dílna
Swappin Artsy OOAK

Další hlavičkou je ta, která prošla nejradikálnější proměnou. Chtěla jsem vyzkoušet, jak by Artsy vypadala bez svého úsměvu. Takže jsem jí odstranila "zuby" a pak samozřejmě pusu přemalovala. Podotýkám, že jsem se do toho pustila jen proto, že mám opravdu hodně hlaviček, a tak jsem si řekla, že když se to nepovede, nic se nestane. Nejvíc jsem "maturovala" u té přemalby. To jsou pro mě muka. Ale nakonec se mi hlavička docela líbí a tak jsem jí zařadila do zástupu vyměnitelných hlav.

Swappin Artsy OOAK

31. ledna 2011 v 1:27 Dílna
Artsy Swappin OOAK
Artsy darovala tělo mnoha mým panenkám. A protože většinu tělíček si schovávám, začaly se mi doma hromadit hlavičky. Některé jsem prodala, ale dost mi jich zbylo a tak jsem posléze začala přemýšlet, co s nimi. Nakonec, při jstém záchvatu převlasování, jsem jich pár přivlasila.

Barbie Basic Jeans Artsy

30. ledna 2011 v 17:00 Dílna
Barbie Basic Jeans Artsy
Určitě už spousta z vás ví, že v zahraničí se momentálně začala prodávat kolekce Barbie Basic 2.0 Jeans, naprosto dokonalá. Dobrou zprávou je, ikdyž zatím není na 100% potvrzená, že by se měly prodávat i u nás. A já se na ně těším. A moc. Proto, ačkoliv je můj šicí stroj momentálně na generálce, udělala jsem si svojí BB Jeans Artsy, mou oblíbenou :-)

Barbie adventní kalendář 2010 - dokončení

30. ledna 2011 v 9:40 Barbie Advent Calendar
17.12.
Tak se mi konečně povedlo dofotit zbytek adventního kalendáře pro rok 2010. Ano, vidíte dobře. Pořídila jsem si ho nakonec i já, takže věcičky uvidíte třikrát :-) A pořídila jsem si i ten z roku 2009 a doufám, že o Vánocích seženu i ten z roku 2008 pro sebe :-D

Fashionistas Swappin Styles

29. ledna 2011 v 15:37 Fashionistas
Představuji vám novou řadu panenek Fashionistas, Swappin Styles. Tyto panenky mají celokloubové tělo tak, jak jsme už u panenek Fashionistas zvyklí, ale tentokrát jim chybí kloub pod prsy. Místo něj dostaly mechanismus umožňující pohodlnou výměnu hlaviček tak, jako už známe od panenek My Scene. Zároveň s panenkami vyšla i ke každé zvlášť hlavička na výměnu. Celou změnu doplňují oblečky, ladící s náhradní hlavičkou. Ty by měly být v prodeji samostatně. Součástí kolekce jsou tentokrát i dva Kenové, oba klouboví i se zápěstím. Ty zatím nemám, tak k nim nic bližšího psát teď nebudu.

Swappin Styles Fashionistas - už je mám :-)

28. ledna 2011 v 15:23 Fashionistas
Včera dorazily :-) Jsou super, i s odednávací hlavou :-)

Fashion Fever Skipper Wave V, 2006

27. ledna 2011 v 23:34 Fashion Fever tubové / tube
V týdnu mi dorazil další přírůstek do řady panenek Fashion Fever a zároveň do tváře Teen Skipper. Kdysi jsem ji, hlavně kvůli oblečení (halence), obdivovala u Ľuba, a před pár dny jsem na ni náhodou narazila. Nebylo proč váhat.

Bratři (a sestry) v triku

27. ledna 2011 v 21:47 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Jsou to už straší fotky, ale myslím, že jsem je sem ještě nedávala :-) Holky mají stejné tělo a stejný obličej, kromě stejného oblečení, kluci mají jen stejné oblečení :-) Holky jsou Barbie Fashion Fever Benetton New York, Fashion Fever Desireé a Artsy. Kluci jsou zleva: Speed Racer, Legolas a Hottie. Kvalita fotek nic moc, tak to prosím tentokrát omluvte :-)

Háčkované šaty s korálkovými třásněmi

25. ledna 2011 v 11:28 Dílna
Tika v háčkovaných šatech
Tentokrát jsem vytáhla šatky, které jsem kdysi háčkovala a vystřídalo se v nich už pár panenek. Kromě jiných i Jazzy B.D.. Ale úplně původně jsem je vlastně vyráběla pro tuto Tiku z řady panenek Flávas. Barvičky jsem vybírala jí na míru, ovšem jsou to takové poměrně všeobecně slušivé barvy :-)

TaeYang Nosferatu odhalený :-)

24. ledna 2011 v 20:41 Pullip doll
TaeYang
Můj milý upírek. Stále se odhodlávám pustit se do nějakého oblečení pro něj a stále se nic neděje. A protože už mi minule spílal, že na něj kvůli těm pozitivním a SLADKÝM "barbínám" zapomínám, tak jsem aspoň vytáhla fotky, co byly kdysi na Muzeisu, abych vám ukázala jeho tělo, se vším všudy :-) Jinak bych se bála, že mi ty "SLADKÉ barbíny" vysaje :-D

Výměna těla u Rebeccy

23. ledna 2011 v 2:56 Dílna
Rebecca s novým tělem
O Rebecce jsem už psala, jedná se o panenku Barbie Fashion Fever Benetton New York. Koupila jsem jí s poškozenou nožkou, původní majitelka jí nesmyslně přilepila boty vteřinovým lepidlem, a když se mi boty podařilo sundat, zůstalo poškození.


Zimní Artsy

22. ledna 2011 v 16:05 Fashionistas
Artsy je z úplně první řady panenek Fashionistas. Stala se dárkyní těla pro mnoho panenek, a přesto je, myslím, nejhezčí minimálně z první řady. Díky ní se rozšířila tvář AA Barbie 2002, nazývaná též Desiree či Adria, která do té doby byla poměrně v našich končinách vzácná. Díky tomu se stala tal trochu "okoukanou", ale já si dobře pamatuju, jak moc jsem musela bojovat, než se mi povedlo panenku s touto tváří získat, a proto budu mít už navždy ke tváři AA Barbie 2002 velmi osobní vztah.

Bella a Edward na horách

21. ledna 2011 v 23:15 Twilight
Bella a Edward
Vyrazili si na hory. Edward měl výhodu, že mu nebyla zima. Bellu zase hřála láska, takže jediný, komu byla zima jsem byla já :-)

Fashionistas Swappin Styles dorazily do ČR

21. ledna 2011 v 22:29 Fashionistas
Tak k ám dorazily nové Fashionistas. Jedná se opět o šest kloubových panenek: Artsy, Cutie, Sassy, Sporty, Glam a Sassy, tentokrát mají vyměnitelné hlavy tak, jak jsme na to zvyklí u panenek My Scene. V závěsu za nimi v nejbližších dnech dorazí i kluci a snad časem i hlavičky na výměnu.

2008 Batgirl Barbara Gordon

14. ledna 2011 v 21:33 Pink Label
Moje nejčerstvější novinka, dorazila včera. Nečekaný a náhodný kup, který jsem prostě nemohla nechat bez povšimnutí.

Jacob a Edward, porovnání těl

14. ledna 2011 v 9:39 Porovnání panenek
Edward x Jacob (Twilight)
Na následujících fotkách si můžete prohlédnout těla Edwarda a Jacoba (Twilight saga). Oba jsou sběratelští, čemuž je uzpůsobeno i tělo, pohyblivost není nijak výrazná, zato jsou elegantní na pózování.

Lilly Truscott

12. ledna 2011 v 23:47 Teen panenky
Lilly Truscott
Celkem nečekaně se mi naskytla za dobrou cenu tato panenka, nová, v krabici. Není to zrovna velikost, kterou bych ve sbírce nějak preferovala, ale panenka má několik vlastností, které jí dělají jedinečnou, že bych prostě nemohla dál existovat s pocitem, že jsem jí prošvihla :-D

Uptown Chic Barbie

12. ledna 2011 v 9:06 Barbie photoshooting MIX
Uptown Chic
Uptown Chic je naprosto jedinečná panenka. Této panence prostě nešlo odolat :-) Jednak má, poměrně nezvykle, tvář Teresa v AA verzi, její původní oblečení je vzor elegance a zároveň hravosti, je pohyblivá, má úžasného "ježka" a překrásné řasy. Zde je v oblečení od zimní Fashion Fever Nikki.

Vitamin C to sluší i na sněhu :-)

10. ledna 2011 v 22:05 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Křehká, něžná Vitamin C si taky vyrazila na hory. Oblečení si sladila se svýma krásnýma očima a určitě neudělala špatně :-)

Monsieur Z Fly Girl

10. ledna 2011 v 17:36 Monsieur Z
Tuto panenku jsem si koupila hlavně kvůli jejímu úžasnému oblečení a doplňkům. Měla mi přijít vybalená, se vším všudy, abych ušetřila na poštovném. Na poštovném jsem ušetřila, ale panenka přišla v krabici :-)

2006 Monsieur Z Wild Swimsuit

8. ledna 2011 v 6:03 Monsieur Z
Tuto panenku jsem koupila nahou a patří do skupiny panenek od Integrity Toys, do kterých patří např. Fashion Royalty, Dynamite Girl a pod. Tato patří do skupiny MONSIEUR Z. Na sobě má oblečení od Divy Jazz Baby, tedy Jazzy B.D.
Panenky od IT patří automaticky do "hrací party" všechny, protože jsou vesměs všechny kloubové a nemám jich zas tak moc. Přibývat už budou asi jen kluci :-)

Jazzy B.D. & Hotah

7. ledna 2011 v 6:05 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Další loňská láska :-) Kdoví, zda ještě trvá :-D Jazz Baby jsem dala civilnější jméno, Jazzy B.D., a stejně tak Fashionistas Hottie dostal nové jméno. Hledala jsem podobné a našla Hotah, což se mi k němu docela hodí.
Jazzy má svetřík a čepici z mé dílny, Hotah čepici a šálku.

Deborka a Legolas

6. ledna 2011 v 5:59 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
I toto jsou fotky z loňské zimy. Deborah a Legolas se na horách docela sblížili .-) Deborah byla asi první panenka vůbec, které jsem vyměnila tělo za Fashionistas tělo, pokud si dobře pamatuju. Původně je to Top Modelka z první řady, a protože z té řady jsem měla všechny panenky dvakrát (Teresu jsem nakonec nahou na původním těle nedávno prodala), vrhla jsem se do výměny těla. Deborah není žádná křehule, proto velice záhy navštívila tetovací saon a docela slušně se nechala potetovat. Legolas je dokonalý, ten nepotřebuje žádné vylepšení :-)

2003 Winter Fantasy Holiday Visions Barbie AA

5. ledna 2011 v 5:18 Sběratelské / Collector
Tak tato panenka má dlouhou historii. Koupila jse jí kdysi myslím na Aukru, až dodatečně, když mi Ľubo určil, co je to za panenku, jsem zjistila, že je ostříhaná, naštěstí docela dobře. Protože to bylo v době, kdy mě ani ve snu nenapadlo, že bych snad někdy mohla nakupovat na e-bay, rozhodla jsem se jí udělat v duchu "zimní královny" šaty. Předvádí je zde Nikki. No, a nakonec jsem někdy v létě náhodou, při bloumání na e-bay, narazila na oblečení i s doplňky. Tak jsem ho koupila. Panenka má vyměněné tělo, původně měla klasické, otočné v pase, teď má Fashionistas. Je tedy zařazena do "hrací party", ale nyní se představuje ve sbírkové podobě :-)

Glam na sněhu

4. ledna 2011 v 4:34 Fashionistas
Tentokrát jsem opět sáhla do archívu a narazila na loňské fotky Glam. Ještě teď mě zebou ruce, když se na ně koukám :-) Glam prostě musí být exkluzívní i v kombinéze, prostě Glam :-)

Babette lenošící

3. ledna 2011 v 5:30 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Protože jsem u předchozího článku, kde jsem představila Babette poprvé, zmiňovala fotky, které jsem s Babette nafotila už v létě, koukla jsem, zda tu někde nejsou. A protože jsem je nenašla, tak jsem se rozhodla nakonec Babettku ukázat ještě v letním, hřejivém slunci :-)
Snad vás potěší nejen pohled na Babettku, ale i vzpomínka na sluncem vyhřátý, lenivý, válecí den :-))

Babette

2. ledna 2011 v 4:32 Články jednotlivých panenek HP
Babette je další členkou "hrací party". Už jste jí asi viděli na Flickru, tady ani nevím, zda jsem dávala její fotky. Původně je to Celebrate Disco Barbie, koupila jsem jí nahou na e-bay a má tělo od Fashionistas Artsy. Je tam barevný rozdíl, ale já si na něj už zvykla a každopádně byla pořízena za účelem přetělení, takže to tak zůstane.

Frankie Stein, Monster High

1. ledna 2011 v 0:10 Monster High photoshooting
Frankie Stein
Frankie je první z panenek Monster High, které jsem udělala nějaké oblečení. Trochu jsem doufala, že by těmto panenkám mohlo být oblečení od Bratz panenek, ale ztěží se dá použít vršek, bundičky ano, ale tílka už méně, MH jsou útlejší, a kalhoty moc nejdou, mají příliš nízký pas. Tak se zatím dostal ke slovu háček a vznikly jednoduché šatečky v barvách Frankie: černá, bílá a světle zelená. Bundička a klobouk je od panenky Bratz.