Únor 2011

Bataar na snowboardu

10. února 2011 v 22:02 Komiksy/Comics
Bataar snowboarďák
Bataar odjel na svoji horskou chatu, kterou si koupil před pěti lety, kdy se zamiloval do zimních sportů. Doufal, že letos nepojede sám, ale Jeniffer odjela na služební cestu a ani neprojevovala příliš velké nadšení při představě, že by jela na hory. Tak trochu narychlo a ne úplně povedeně odjeli každý jinam.

Xuxa jako modelka :)

9. února 2011 v 15:21 Akční panenky - Action doll
Xuxa
Xuxa se mi přiznala, že vždycky chtěla být modelkou. Jenže příroda k ní byla, co se týče ženských vnad, více než stědrá a obličej klasické modelkovské kráse taky neodpovídá, proto nikdy nedostala odvahu to zkusit. Podařilo se mi jí přemluvit a nafotila jsem ji tak trochu v tomto stylu. Nakonec, spousta modelek už dneska má do klasické krásy daleko, třeba Tereza Maxová není Xuxe nepodobná, nebo Adéla Banášová taky klasické kráse neodpovídá a mnohdy se o ní píše jako o krásné ženě. Krása není jen obličej, naštěstí :-), a udělat pěknou fotku s hezkou tvářičkou není žádné umění, že jo? :-)

Xuxa a nové botičky II.

9. února 2011 v 14:54 Akční panenky - Action doll
Xuxa
Tady už má na nožkách černé kozačky na zip. Jedny měly být původně bílé, ale nakonec jsem ráda, že mám aspoň nějaké :-)

Xuxa a nové botičky

9. února 2011 v 14:42 Akční panenky - Action doll
Xuxa
Xuxa, pro ty, kdo ji snad vidí poprvé, je panenka True Type a je to původně spíš asi parťačka akčních panáčků. Tomu samozřejmě odpovídá i stavba jejího těla (má hodně kloubů a je skvěle pohyblivá) - má daleko do proporcí Barbie a podobných panenek modelkovského typu. Více odpovídá skutečnému ženskému tělu. Obličej rovněž odpovídá akční holce, co se jen tak nenechá vyvést z míry :-) Ale v jádru je to moc hodná a romantická slečna :-)

2004 i message girls Barbie AA

5. února 2011 v 20:54 Playline
Tak tuhle panenku jsem si kdysi opravdu hodně přála. Tedy, abych byla úplně přesná, moc jsem ani nedoufala, že bych ji kdy vlastnila. Ovšem to bylo ještě v "před e-bayovské éře" .-)

Která hlavička vás zaujala nejvíc?

2. února 2011 v 0:56 Povídání, tipy, zajímavosti,...
Jak jsem slíbila, můžete, pokdu chcete, hlásnout pro tu hlavičku, která vás oslovila nejvíc. Pokud budete chtít, ráda si v komentářích přečtu, proč jste hasovali právě pro tu "svou" :-)
Artsy Swappin OOAK

Swappin Artsy OOAK IV.

1. února 2011 v 16:37 Dílna
Swappin Artsy OOAK

Máme před sebou poslední dvě (zatím :-) ) navlasené hlavičky. Tak se mrkněte, že Artsy prostě sluší úplně všechno :-)