Březen 2011

I-Girl Aspen

31. března 2011 v 17:11 I-Girl
Toto je panenka od u nás neznámé firmy Lanard, I-Girl, konkrétně Aspen. Dokud jsem jí neviděla u Irči, neměla jsem tušení o její existenci. A pak jsem, čistě náhodou, narazila na jednu novou, s krabicí, na anglickém e-bay. Stála 5 liber pošta 8 liber, no nekupte to za tu cenu .

Zahrada

30. března 2011 v 10:45 Zahrada
Pár fotek, jak se mění naše zahrádka. Práce je na ní hodně, ale to je na každé, zvlášť na jaře . Jen u nás, kromě klasické přípravy na vegetační období, jsou k tomu i úpravy vzhledu a přeorganizování. S holčičkama tam jezdíme pálit větve, což je většinou baví, hrají si na strážkyně ohně .

Eugenie a Glenn

29. března 2011 v 20:06 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Představuji vám Eugénii. Je to Barbie Basic Jeans (kolekce 2.0) No. 4 s tváří Goddes. Tělo darovala Fashionistas a skvěle jí ladí. Jméno podědila po mojí babičce . Je to jediná z kolekce BB 2.0, která se stane i součástí hrací party.

Keira - setkání druhé

29. března 2011 v 0:16 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Pokračování procházky Keiry po zahradě. No, je to teenager, proto dělá věci, které si my starší už prostě dovolit nemůžeme . Ostatně, lezení po stomech nikdy nebyla moje disciplína.

Keira

28. března 2011 v 8:53 Články jednotlivých panenek HP
Keira je původně panenka Lilly Truscott a jak vypadala v originále si můžete prohlédnout zde. Už když jsem jí kupovala, počítala jsem s výměnou těla. Protože to je panenka teeneger, klasické Barbie tělo se na ni moc nehodí. Panenky teen mají menší těla, než Barbie a jejich hlavy jsou tím pádem uzpůsobené na menší tělo, na velkém proto vypadají divně.

Cyndi

24. března 2011 v 8:28 Články jednotlivých panenek HP
Cyndi už znáte. Je to vyjímečná a nepřehlédnutelná panenka a je to prostě bohémské stvoření. Rozhodně to není žádný svatoušek . V novém pivotal těle se konečně naplno projevila .

Harley, Harley a zase Harley :)

23. března 2011 v 18:30 Barbie photoshooting MIX
Včera dorazil další a poslední :) set Harley Davidson. Jeden Ken je nahý, protože jeho oblečení je na prodej a do ničeho jsem ho neoblékla . Přišla se kouknout i Cyndi a všimněte si, jak drze zastínila chudinku Harleyku přikurtovanou v krabici .

"Ponožkový kostým", vesta a Martina

23. března 2011 v 9:14 Dílna
Hned několik věcí najednou vám představím na následujících fotografiích. Začnu panenkou. Pravidelní návštěvníci ji znají, mám ji už dlouho, původně je to Winter Fantasy Holiday Visions AA a její cestu do mé sbírky a podrobnosti najdete v odkazu. Že bude součástí hrací party bylo celkem jasné, zbývalo najít vhodné jméno.

Divoška z džungle, Monsieur Z, Jungle Fever

22. března 2011 v 13:26 Monsieur Z
Ačkoliv jsem si říkala, že už si žádnou "Integritku" nekoupím, této jsem prostě neodolala. Původně jsem vlastně hledala tělo pro jednu hlavičku od IT, a narazila jsem na tuto krásku. Bylo mi jasné, že bych jí nedokázala vyměnit hlavu a nemít ji, takže jsem si koupila jednu v oblečku a jednu na výměnu, nahou, ale novou.

Frenchy

22. března 2011 v 9:07 Články jednotlivých panenek HP
Představuji vám svůj nový přírůstek do hrací party, Frenchy. Pokud vám nedělá dobře růžová barva, raději tento článek vynechte .

Nová těla

21. března 2011 v 20:53 Nákupy
Dnes konečně dorazila zásoba těl, tak jsem zase byla Frankenstain . Jen poslední Christie zatím zůstává, ještě nevím úplně přesně, co s ní vyvedu.

Vítej jaro

21. března 2011 v 5:49 Zahrada
Jaro je už definitivně tu, tak si ten dnešní den užijte! Fotky jsou z včerejší návštěvy zahrady, opět vykvetly nové krokusy, tentokrát hodně tmavě fialové. A konečně jsem vyfotila i ty sněženky :-)

Superúplněk 19.3.2011

20. března 2011 v 15:45 Povídání, tipy, zajímavosti,...
Nevím, co jste dělali zrovna v noci na dnešek. Jestli jste, jako já, koukali na noční oblohu (bylo krásně jasno, aspoň v Praze), nemohli jste si nevšimnout zářivého a velkého měsíce. Byl v úplňku, a to ne ledajakém, ale v tzv. superúplňku. Možná si pamatujete z hodin zeměpisu, že Měsíc obíhá kolem naší matičky Země po jakési elipse, nicméně Země neleží ve středu této elipsy a tak je Měsíc pravidelně někdy dál a někdy blíž Zemi, podle toho, kde se zrovna nachází. A zrovna při včerejším úplňu se nacházel Měsíc nejblíž Zemi, což se opakuje jednou za 18 let. Kdo ho tedy nepromeškal, určitě nelitoval. Já jsem vyběhla před dům se stativem a pokusila jsem se ho vyfotit. Někdy se mi zaostřil, někdy ne, ale i nezaostřený vypadá zajímavě.

Monster High - Ghoulia, Holt a Jackson

20. března 2011 v 13:56 Monster High
Jak už jsem prozradila, doplnila jsem si do své partičky příšerek nové kousky. V současné době jsou už minimálně tři řady těchto panenek, ale nakonec jsem se rozhodla, že mi stačí od každé postavičky jeden kus, a to asi vždy ten první, co vyjde. Po první řadě vyšla řada taneční, z té nemám žádnou a ani neplánuju, a pak vyšla plážová řada, v níž se objevil poprvé Jackson - toho jsem si tedy koupila. Ghoulia a Holt, ačkoliv vyšly později, podle mě typově patří do řady první (všechny panenky mají v této řadě deníček a svého mazlíčka) a proto je tam řadím.

Trochu jarní nálady :-)

18. března 2011 v 16:37 Zahrada
V tom dnešním pošmourném a studeném dni, kdy leckde napadl i sníh, jsem narazila na fotky z víkendové návštěvy zahrady. A hned se mi udělala lepší nálada .

Cyndi Lauper II.

17. března 2011 v 22:47 Barbie photoshooting MIX
Cyndi si může dovolit vše. I "ulítlé modely". Dost jsem si to focení užila. Jestli jste si doteď mysleli, že se bez této panenky obejdete, varuju vás před následujícími fotkami !

2010 Cyndi Lauper, Ladies of the ´80s

17. března 2011 v 22:06 Pink Label
Panenka je takový neplánovaný a vpodstatě nečekaný přírůstek. Brouzdala jsem po e-bay a koukala, co bych si ještě objednala, než za balíky ze zahraničí zaplatím víc, a narazila jsem na detailní fotku panenky zhotovené podle americké zpěvačky, skladatelky a herečky Cynthie Ann Stephanie "Cyndi" Lauper. Ačkoliv jsem věděla o celé edici Ladies of the ´80s a tedy i o Cyndi, na promo fotkách mě příliš nezaujala, to spíš Joan Jett. Ale když jsem uviděla z blízka Cyndi, moc dlouho jsem neváhala.

Oprava kozaček

17. března 2011 v 0:09 Dílna
Tak se mi konečně, asi po roce a půl, podařilo sehnat tuto zimní Fashion Fever Teresu. Je jako nová, opečovávaná, jen kozačkám chyběl lem, jinak byla i s doplňky a za dobrou cenu, z Bulharska přijela .

Flashdance Barbie

16. března 2011 v 23:16 Barbie photoshooting MIX
Flashdance Barbie měla předurčeno skončit v mé sbírce. Věděla jsem to od první promo fotky, co jsem viděla. Miluju film a tohle pro mě byla krásná vzpomínka, navíc v povedené podobě. Dorazila velmi rychle až z Austrálie a zcela jistě bude v "hrací partě", kde bude mít jméno Alex.

Kabát se zvířecím vzorem

15. března 2011 v 22:32 Dílna
Kabátek, který vám předvede hlavně Babette, mám ušitý už dlouho. Asi rok, pokud si dobře pamatuju. Ale dosud nějak nevyšlo na jeho nafocení. Když jsem očekávala nové Pop Life, věděla jsem, kdo a v čem je přivítá.

Pop Life Barbie, Christie a zrzka

15. března 2011 v 20:06 Gold Label
Tak jsem se konečně dočkala a mám kompletní svoje oblíbené retro Pop Life. Už kdysi jsem si koupila černošku Christie. Ale vždy jsem chtěla kompletní řadu a věděla jsem, že černé pivotal tělo bych jistě užila a tak, v záchvatu rychlého dokoupení "všeho potřebného" před zdražením zásilek ze zahraničí, došlo i na tyhle kočky


Jane Volturi

11. března 2011 v 20:53 Twilight
Jane jste mohli už vidět jak v prvním článku, tak spolu s Acheronem a Lucy a také jen s Acheronem. Nyní vám nabízím možnost prohlédnout si detailněji samotnou Jane a dostat se jí takříkajíc "na tělo"

Acheron a Jane

10. března 2011 v 8:26 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Samozřejmě mi to nedalo, abych nenafotila tyhle dva jen spolu. Podobných "dvojic" jistě bude časem víc, určitě bude Acheron vypadat skvěle i s Victorií, Alicí a spoustou dalších. Na tom, že patří k Lucy, se ale nic nemění .


Jane Volturi, Twilight

9. března 2011 v 19:02 Twilight
První vlaštovka z objednávek "na poslední chvíli" před prodražením zásilek mimo EU přilétla dnes. A je nádherná! Nějaké mouchy by se našly, ale mám-li to hodnotit celkově, tak nemohu říci nic jiného, než: úchvatná! Je vidět, že je opravdu z královské rodiny .

Artsy Swappin Stylles kreative :-)

8. března 2011 v 16:30 Dílna
Tak jsem nakonec neodolala. V okamžiku, kdy jsem zjistila, že hlavičky od panenek My Scene nepasují na tělo Fashionistas Swappin Styles, jsem si začala pohrávat s představou, že bych to nakonec tedy zrealizovala s kloubíkama. A teď už vidíte, že jsem to nakonec i uskutečnila . Ještě rozšířím množství hlaviček, odhadem tak o tři, čtyři. Už mám napad, jaké budou, ale pravděpodobně využiji "staré" hlavičky, tyto nové jsou na mě moc barevné. Naštěstí těch "starých" ještě v zásobě pár mám. Prozatím jsem nakoupila pro ty havičky, co jsou již hotové. A musím říct, že nelituju, je to vážně skvělá hračka .

Příprava na jaro

8. března 2011 v 13:41 Zahrada
Včera jsem zahájila, po nedělní návštěvě zahrady, intenzívní přípravu na jaro . Jak jsem to tam viděla, hned jsem dostala chuť na uskutečnění všech svých plánů. Letošní vegetační rok se ponese v duchu "výzkumu a pokusů", tedy vyzkoušíme co všechno a s jakým výsledkem nám na zahradě půjde pěstovat a taky, co zvládneme časově obstarat.

Akira in flagranti

7. března 2011 v 17:19 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Pokud se aspoň trochu orientujete v těch málo příbězích, co jsou "rozehrané", možná si vzpomenete, že Akira, bratr Mari, je zadáný. Chodí totiž s krásnou indiánkou Wenonah. Takže, co tohle má znamenat? Nevypadá to, že by se viděli poprvé...

Akira a sníh

7. března 2011 v 13:39 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Akira byl s námi taky na horách. Připadlo mi, že kdybych ho nechala doma, byl by to hřích . Nemůžu si pomoci, ale pořád v něm vidím Eskymáka . Má na sobě první a zatím poslední "ponožkový svetr" s takovýmto vzorem, přiznám se, že takovéto ponožky se hodně při šití párají a nešije se z nich nejlíp, na druhou stranu, v této velikosti takto dokonale upletený bych ho určitě nezvládla, takže za tu půl až třičtvrtě hodinu vztekání se, mi to stojí . Určitě ještě nějaký podobný časem spáchám.

Edana

7. března 2011 v 6:32 Články jednotlivých panenek HP
Asi většina z vás poznala Edeline, princeznu z filmu 12 tančících proncezen. Sešly se mi doma tři, jedna z nich je v bílé verzi (s bílým tělem) a tak, protože je opravdu krásná, jsem jednu obětovala do hrací party. Nechtěla jsem jí nechávat jméno Edeline, poněvadž ho mají ještě dvě další panenky. Na druhou stranu jsem chtěla aby bylo poznat i ze jména, že je to ona a tak jsem našla irské jméno Edana, které se mi k ní hodí.

Bundička a rolák, třeba pro Bellu :)

6. března 2011 v 19:06 Dílna
Další modely z mé "zimní kolekce" kterou bych ráda jednou celou nafotila . Bundičku jsem ušila i v modifikaci pro Kena a předvedl jí Edward. Rolák je další z řady "ponožkových" svetříků, svetry šiju v ruce, bundy jsem šila na stroji, většinou.

Linda

6. března 2011 v 17:30 IT Basics
Předsatvuji vám Lindu. Jela se mnou obhlédnout zahrádku po zimě a tak jsem jí udělala několik foteček, aby jste si jí mohli pořádně prohlédnout. Není to nová panenka, mám ji už dlouho a mohli jste jí tady vidět při randění s Flávas klukem. To měla ještě své původní tělo, tedy základní Integrity Toys tělo.

Zahrada po zimě

6. března 2011 v 16:53 Zahrada
V sobotu jsem měla celý den kurz astrologie a tak jsem zaúkolovala "mého zahradníka", aby s dětmi vyrazil na zarádku a ořezal tu naší slavnou kroucenou vrbu a taky ty jablůňky. Když jsem se večer vrátila, poreferoval mi z "můj zahradník ", že pod jabloněma a kolem plotu vyráží spousta cibulovin, o nichž jsme samozřejmě neměli tušení, a kvetou už první krokusy. Dnes jsme jeli, kromě jiného, nakupovat i nějaké věci na zahradu, hlavně semena, protože v týdnu už začnu předpěstovávat sadbu, a kromě jiného jsem koupila krásné konvalinky, klasické bílé, ale i růžové - ty se prodávají rovnou k vysazení. Zastavili jsme se proto cestou na zahradě a hned je zasadili a já při té příležitosti aspoň udělala trochu fotek, pro představu současného stavu

Bella a Edward zase na horách

6. března 2011 v 16:04 Twilight
Bella s Edou si opět vyrazily na hory, tak, jako minulou zimu. Tentokrát se vybavili novými bundičkami, které Edward pořídil s vidinou toho, že na Aljašce, po proměně Belly, se rozhodně budou hodit.

Holt Hyde, Monster High

4. března 2011 v 7:00 Monster High
Další monstrum do party. Tohoto knkrétně dostala Karolínka k narozeninám. U nás doma mu říkáme "ohniváč" . Líbí se mi jeho styl, vlasy má proti světlu opravdu "ohnivé".

Acheron a Lucy

3. března 2011 v 13:03 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Acheron našel svojí krásku. Je to upírka Lucy. Původně měl dostat k sobě nějakou "integritku", ale čím víc jsem se na něj těšila a přála si, aby dorazil, tím víc jsem byla přesvědčená, že Lucy je pro něj ta pravá. Jak už jsem psala, jsem spíše pro páry od stejného výrobce, ale Lucy je vlastně tělem "integritka", takže jsem se zase tak moc od své zásady neodklonila. Lucy je vedle Acherona jako taková holčička a on je opravdový ochránce, který jí bude jistě oporou v jejich nesmrtelném životě .

Acheron

3. března 2011 v 12:37 Integrity Toys
Tak toto je Acheron ze série Dark-Hunter, literárního díla Sherrilyn Kenyon. Tedy tolik jsem o něm vyčetla z jeho certifikátu, nic jiného o této postavě nevím, záměrně, aby mě to nesvádělo k určité typologii jeho "chování". Co se dá snadno vytušit je to, že je to asi krvosaj, řekla bych .

Xuxa a Rico na horách

1. března 2011 v 9:13 Komiksy/Comics
Rico a Xuxa vyrazili na hory. Vzhledem k tomu, co se mezi nimi odehrálo, byla situace lehce vypjatá. Ricova aférka s Xuxinou kamarádkou Evolet a jeho pokorné vrácení se ke Xuxe bylo stále velmi živé.