Květen 2011

Pink Party

27. května 2011 v 16:27 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Frenchy čeká na nové tělo a tak mě napadlo udělat ještě několik sladce růžových fotek. Asi mám nějaké růžové období, či co . Každopádně fotky jsou nafocené a tak by byla škoda je nevložit - snad to ještě snesete. Na fotkách vidíte, kromě Frenchy, i Lolu, Cutie Swappin II., Sassy a Barbie Mermaid Fantasy, která ještě nemá své "hrací" jméno.

Fashion Fever Gilian, Wave K, 2005

23. května 2011 v 8:18 Fashion Fever tubové / tube
Tubové Fashion Fever panenky jsou asi nejhezčí řadou playline panenek Barbie. Jejich kouzlu propadlo mnoho sběratelů, a já jsem mezi nimi. Bohužel, kolekce již dávno skončila a tak se jejich ceny šplhaí stále výš, protože se špatně shánějí. Mě se asi před rokem povedlo sehnat od stejného prodejce rovnou dvě nové Gilian. Nemohla jsem si vybrat, která je hezčí a tak jsem to vyřešila, jako většinou - koupila jsem obě.

Negližé, 1999

21. května 2011 v 23:34 Mattel Fashion
Frenchy předvádí ještě na svém původním těle kouzelné spodní prádélko, korzetové body a punčochy s mašličkami. Obleček je v perfektním stavu, punčošky jsou nezatrhané, prostě úžasný kousek, velice ženský. A také je ušitý na starý typ tělíčka, tedy úzký pas a větší prsa.

První letošní jahůdka

21. května 2011 v 21:29 Zahrada
Dneska jsme byli všichni po delší době na zahrádce. Minulý týden jsme výletovali a tak na zahradu nezbyl čas. K našemu velkému překvapení Kája našla první letošní jahůdku. Sice by se mohla ještě chvíli opalovat, ale skončila v bříšku . Prý byla dobrá . Během doby, co jsem nebyla na zahradě, stačil vykvést a odkvést Rododendron, chtěla jsem udělat fotky, ale bohužel . Tak jsme ho aspoň přesadili na jeho už trvalé stanoviště. Pomrzlé Parthenocissusy krásně obrážejí - pokud vám taktéž namrzly dřeviny, rozhodně nestříhejte, počkejte, co předvedou. Třeba zrovna loubinec vypadal, že omrzl hodně a přitom má krásné pupeny, byla by to tedy škoda stříhat, zbytečně rostlinu, už tak zkoušenou, vysílíte.

Měsíc před úplňkem

18. května 2011 v 8:10 Fotky, nálady, inspirace
Tyto fotky jsou z noci 15.5.2011, kdy na mě Měsíc svítil do pokoje až tak, že jsem sundala věci z parapetu a o půlnoci fotila na stativu z okna . Úplněk byl až včera, 17.5.2011, takže Měsíc není celý, ale stejně je monstrózní.

Fashionistas Cutie Swappin Styles, hlava Glam a Artsy

15. května 2011 v 21:00 Fashionistas
V sobotu jsme si vyjeli na výlet do Drážďan. Jeli jsme na víkend do Děčína a tak to byl kousek. Mířili jsme do Muzea člověka a hygieny a chtěli se podívat se do ZOO. No, a hlavně měly holčičky namířeno do Elbeparku, do obchodu Toys R´US, protože NUTNĚ potřebovaly Monster High deníky . Já jsem se těšila, že si taky něco koupím, třeba nějaké Barbie Basic, které mi chybí. Ale bohužel, neměli žádné sběratelské Barbie, asi je přestali v tomto obchodě prodávat. No, deníky měli - to bylo radosti . Já se rozhlížela, co bych si koupila a nakonec, ačkoliv jsem si je původně kupovat nechtěla, jsem si koupila sadu Cutie s hlavičkou a dvě nové hlavy.

Zahrada v dubnu

15. května 2011 v 15:06 Zahrada
Trochu opožděně pár fotek z dubnové zahrady. Duben byl měsíc, kdy nebylo ani moc času ani chuti na focení.
Tyto bílé modřence dovezl Ivan a udělal mi velkou radost.

Leyla

15. května 2011 v 13:53 Články jednotlivých panenek HP
Dlouholetí návštěvníci blogu si jí určitě pamatují. Mám ji už hodně dlouho. Kdo by si ji snad nepamaoval, připomenu, že se jedná o vílu Lenaru z Fairytopie. Tato konkrétně se ke mě dostala jako první a ostříhaná. Naštěstí do účesu, takže jsem jí vlasy tak ponechala, ačkoliv jsem měla kdysi nutkání ji převlasit. Chvíli mi tvalo, než jsem pro ni našla nějaké tělo, takže jsem ji mohli vidět na původním, křídel zbaveném těle v šatech od Fiony, různě jsem zkoušela oblečením zakrýt její tělo - třeba černým oblečkem se svetrem, nebo jsem naopak její specifické nohy využila jako originální punčochy k šatičkám. Když se mi povedlo sehnat téměř novou Lenaru, představila jsem i tu. A této ostříhané vyzkoušela i oblečení od Trendy & Bendy Christie, které ji moc slušelo. Rovněž oblečení od Secret Spells Kayly jí náramě slušelo. V galerii najdete fotky na původním těle všechny pohromadě.

Lenara jako Secret Spells

15. května 2011 v 13:27 Barbie photoshooting MIX
Toto jsou fotky, které jsem nafotila při jednom výletu do Liberce na Ještěd. Lenaru jsem oblékla do oblíbeného oblečku od Secret Spells Kayly.

Justýna

12. května 2011 v 14:41 Články jednotlivých panenek HP
Představují vám Justýnku. Její původ už jsem ozřejmila v prvním článku. Nyní tedy už samotná Justýnka. Při chladných dnech jsem zrovna vzala tuto panenku do ruky a rozhodla se jí obléci tak, aby ustála i nečekané chladné dny, kdy nám toho na zahradě spoustu pomrzlo . Použila jsem mé oblíbené šaty od My Scene, ale samotné, to by jí byla zima. Dostala proto svetr a tříčtvrteční legínky od Top Model Teresy, boty od My Scene (ale ne původně k těmto šatům), upletla jsem jí khaki pléd, aby se zahřála, vyrobila šátek, korálky, a také hnědozelené ponožky, teplé, aby nenastydla. Na některých fotkách má i háčkovanou "chlupatou" šálku.

Japan Ken - Samurai

8. května 2011 v 11:55 Ken
Představuji vám prvního Kena v edici Dolls of the World, který je zároveň i prvním orientálnímm Kenem. Už když jsem jej viděla na promu, bylo rozhodnuto, že se bez něj neobejdu. Má nádherné oblečení, boty i tradiční katanu. Tělo má mužské muse (u mě dočasně, dostane tělo od Kena Harley Davidson). Tentokrát si ho tedy můžete prohlédnout tak, jak se nechal fotit na zahradě .

Horký tip na čelenku

6. května 2011 v 12:31 Dílna
Pokud se vám líbily čelenky, které jsem kdysi už použila například při focení dvou kamarádek, mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vyšlo číslo časopisu W.I.T.C.H., které má opět jako přílohu tentokrát tři použitelné prstýnky. Čtvrtý je v celku, tak snad jedině ho přeštípnout. Jinak se prstýnky mírně roztáhnou a čelenka je na světě. Čelenek není nikdy dost . Předvádí Happy D. na Fashionistas těle.

Rustikálně :-)

6. května 2011 v 8:58 Monsieur Z
Tak jsem včera po dlouhé době vzala foťák do ruky . Vyklízela jsem kout, kde zůstalo seno po Sucharovi a navíc jsem posledních pár dní dolaďovala rustikální model pro Justýnku - to je její nové jméno. A nápad byl na světě. Po Japoncovi bude tedy následovat Justýnka .


Samuraj

5. května 2011 v 9:43 Ken
Tak jsem se dala do upravování fotek mého Japonce a znovu žasnu nad jeho dokonalostí. Musím ho nafotit ještě na originálním těle nahého, abych ho už konečně mohla přetělit. Ještě tak trochu váhám s účesem, zda mu ho zatím ponechám, nebo zruším, naštěstí nemá vlasy střižené, jako měl původně Akira. Tak si vezmu dneska noťas s sebou na balet, a budu upravovat a eventuálně vkládat tohohle krasavce a při tom přemýšlet, zda mu ponechám ten jeho motanec na hlavě :-)

Monsieur Z Summer Babes Caliente

4. května 2011 v 8:22 Monsieur Z
Tuto panenku jsem vyhrála v aukci na e-bay. Přihazovala jsem ještě od stejné prodejkyně na jinou, ale ta se nakonec vyšplhala nad moji únosnou hranici a zůstala mi tato. Červenovlásku jsem chtěla víc, takže spokojenost. Původně to měla být dárkyně těla pro upírku Victorii, ale bylo mi jasné, že do této výměny nakonec nepůjdu. Caliente je na to příliš krásná. Panenka byla ke koupi nahá, původně na sobě měla černé plavky.