Červen 2011

Lenara, Leyla a Lucrezia

21. června 2011 v 21:19 Barbie photoshooting MIX

Lenara je krásná panenka, kterou už jste zde mohli vidět v mnoha článcích, jak v originální podobě, tak přetělenou a ostříhanou. Neodolala jsem, a pořídila si ještě jednu. Přehled článků o této panence najdete u představení Leyly. V tomto článku tedy najdete všechny tři moje "Lenary". Najdete si mezi nimi svoji favoritku?

Malá "pivotal" skupinka

18. června 2011 v 23:25 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Několik málo panenek, které v poslední době dostaly nová těla pivotal. Některé jste už viděli, jako třeby Frenchy, některé měly už dříve pohyblivá těla, ale Liv, jako například Michelle. A je tu i panenka, která je asi úplně nejdražší v mé sbírce, co se týče ceny, kterou jsem za ni včetně těla zaplatila. Zatím jí ponechávám pracovně původní název, tedy Lea Happy Family, časem ji budete moci obdivovat v extra článku s novým jménem.

Joan Jett, Ladies of the ´80s´

18. června 2011 v 22:04 Pink Label
Představuji vám druhou panenku z kolekce Ladies of the ´80s´, Joan Jett. První byla Cyndi Lauper. Joan jsem koupila novou, ale bez oblečku, protože jsem od začátku měla záměr dát jí nové tělo a zařadit ji do hrací party. Originální oblečení jí určitě časem pořídím, ale u mě má i bez něj dost velký výběr. Dostala tělo od Jazz Baby Mistress of Ceremonies, které sedí barevně naprosto perfektně.

Fashionistas Swappin Styles Sporty s náhradní hlavičkou II. část

18. června 2011 v 17:54 Fashionistas
Pokračování předchozího článku o Sporty Swappin Styles. Černovlasá hlavička pro mě není až tak zajímavá, ale bez ní bych neměla onu zrzavou, takže ji beru jako nutné zlo :)

Fashionistas Swappin Styles Sporty s náhradní hlavičkou

16. června 2011 v 22:27 Fashionistas
Tak nakonec jsem si koupila i druhé balení Swappin s náhradní hlavičkou, Sporty. A to hlavně kvůli jejím nádherným zrzavým vláskům.

Leneta

12. června 2011 v 9:46 Články jednotlivých panenek HP
Představuji vám Lenetu, další Zodiac Barbie AA, tentokrát znamení Berana. Přednostně jsem upravila její fotky, nafocené včera, kvůli někomu, komu se moc líbí a má jméno tak trochu podobné, jako Leneta .
Leneta má tělo od Artsy a oblečení jsem vyráběla v duchu Monster High Draculaury .

Myšičko myš, pojď ke mě blíž... :)

9. června 2011 v 21:29 Domácí mazlíčci/Pets
Tak tenhle krásný kožíšek je džungarská křeččice Kráska naší Kristýnky. Dostala ji za úspěšné přijímačky na gymnázium. Je to první samička džungarského křečka, kterou jsem kdy měla doma, do této doby jsme měli jen samečky. Je o poznání větší, než Karolínky Prskavka (sameček) a je taková víc prskající . Udělala jsem jim z krabice takovou tělocvičnu na prolézání, takový výběh . Samozřejmě, že venčíme každého zvlášť, stačí, že se nám přemnožili vodní šneci ampulárie - mimochodem, dám zadarmo, pošlu na vlastní náklady, kdyby měl někdo o šneky zájem .

Frenchy zkrásněla :)

9. června 2011 v 19:36 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Frenchy tak nějak vyrostla, zkrásněla, zcivilněla. Dostala nové tělíčko pivotal a stala se z ní opravdu cool slečna. Oblečení si vybrala tak, aby jí ladilo k vláskům, od top modelek, bez problémů ho nyní obleče. Nejen, že vyrostla, ale také zeštíhlela .

Jazz Baby Mistress of Ceremonies tak trochu jinak

6. června 2011 v 12:58 Barbie photoshooting MIX
Panenek Jazz Baby Barbie Mistress of Ceremonies jsem si pořídila několik, jedna je součástí hrací party a její účes zůstane v původním stavu, a pak několik dalších, kvůli tělíčku. Proto jsem si dovolila jedné hlavičce, kterou jsem nasadila na belly button tělo, změnit účes a trochu si s její vizáží pohrát. Ačkoliv jsem jí vlásky přelila dvakrát horkou vodou, více narovnat se mi je nepodařilo, ale účes působí pěkně, vlásky jsem ošetřila, aby nevznikl zacuchanec a tak pěkně zůstaly kudrlinky v takové přirozenější podobě, než byla původní divočina.

Sybil

5. června 2011 v 20:01 Články jednotlivých panenek HP

Představuji vám Sybil. Už jste ji mohli zahlédnout v jiném článku. Sybil je původně panenka zvěrokruhu, konkrétně Kozoroh, tedy Zodiac Barbie - Capricorn AA. Tělo dostala od Pop Life Christie, tedy tělo pivotal. Mám velmi ráda její tvář, Mbilli, tato tvář se mi nikdy neomrzí, a to ani u panenek S.I.S., ikdyž uznávám, že změna by neškodila . Tmavá pleť a blond vlasy jsou pro mne hotový magnet, takže měla předurčeno, že jednou u mě musí skončit.

Henrietta a Satin aneb ostříhané Trendy & Bendy

3. června 2011 v 12:23 Články jednotlivých panenek HP

Představuji vám posilu "hrací party", Henriettu, kterou už od vidění znáte, a Satin. Po celkem vydařeném ostříhání Henrietty (Barbie) jsem dostala chuť ostříhat i Teresu. Když jsem uviděla na MMB Teresu za pěknou cenu a u stejné prodejkyně Fashionistas, od které má Satin obleček, spojila jsem to a jakmile dorazil balíček, narodila se Satin. Vím, že příznivci dlouhých vlasů budou hudrat, ale já jsem spokojená jak s Henriettou tak se Satin. Originální podoby panenek můžete vidět zde.

Berenika

2. června 2011 v 9:10 Články jednotlivých panenek HP
Takže Berenika :-)
Původem, jak už jsem zmínila v předchozím článku, Mermaid Fantasy Barbie na Fashionistas těle. Růžové vlasy jsou hodně odvážné, ale mě přijde nádherná, navíc je má úžasně dlouhé. Jméno Berenika mi přijde trochu snové a ona, původem mořská panna, snová tak trochu je .-)