Červenec 2011

Tanja jinak

17. července 2011 v 20:50 Články jednotlivých panenek HP

Tak jsem Tanju trochu přeoblékla a upravila vlásky. Dokonce se mi povedlo rozhýbat ruce v loktech - byly totiž zatuhlé. Takže už je naprosto dokonalá, bez chybičky .

2005 Kimberley, Girls Alound

17. července 2011 v 16:14 Fashion Fever tubové / tube
Moje druhá panenka ze skupiny Girls Aloud, Kimberley. Její předlohou je zpěvačka Kimberley Walsh. Panenku jsem koupila od Irči a to již s kloubovým Fashionistas tělem. Oblečení a doplňky jsou původní a pokud vím, i kompletní. Tvář je Kayla/Lea.

2004 Fashion Fever Tokyo Kayla a Drew

16. července 2011 v 21:23 Fashion Fever tubové / tube
Trochu divočina . Panenky z řady Tokyo jsou velmi extravagantní. Drew (s modrými vlasy) mám už dlouho a Kaylu jsem sehnala poměrně nedávno. Děti jsou na prázdninách a tak se dostávám i k panenkám, které mám většinou uložené hodně hluboko.

2005 Nadine, Girls Aloud

16. července 2011 v 20:57 Fashion Fever tubové / tube
Nadine, Fashion Fever podle členky skupiny Girls Aloud, Nadine Coyle. Koupila jsem jí novou, takže má vše, co má mít. Tvář je Goddes, jako například u Gillian nebo Benetton Moskvy - Tanjy.

2005 Girls Aloud Nadine a Kimberley

16. července 2011 v 9:18 Fashion Fever tubové / tube
Girls Aloud je u nás ne příliš známá dívčí hudební skupina, skládající se z pěti dívek, podle nichž byly vyrobeny i tubové Fashion Fever panenky. Já mám dvě z nich. Nadine, kterou jsem koupila novou a vyměnila jí tělo za pivotal a Kimberley, kterou jsem už okloubenou koupila od Irči. Kimberley má taktéž kompletní výbavu, což bylo pro mě při koupi rozhodující, její oblečení je totiž nádherné.

Zoey Redbird

15. července 2011 v 18:34 Články jednotlivých panenek HP
Představuji vám Zoey Redbird. Viděli jste jí ve skupince Goddes krásek na zahradě. Jméno jsem dala podle hlavní hrdinky Školy noci, docela se mi na ni hodí. Jen pro upřesnění, jedná se o Sumatru na pivotal těle. Na její obličej se nemohu vynadívat a tak vás čeká v tomto článku opravdu hodně záběrů z blízka .

Tanja - Barbie Loves Benetton Moscow

14. července 2011 v 11:32 Barbie Loves Benetton Fashion Fever
Tanja, jak už bylo mnohokrát v předchozích článcích vzpomenuto, je Fashion Fever Benetton Moscow na těle Elvis Barbie. Dlouho jsem si jí přála a dlouho jsem i na ni čekala, takže si jí fakt užívám. Tvářička je Goddes a pro mě je prostě nááádherná .

Noemi - Barbie Entrance 2002 AA

13. července 2011 v 17:20 Články jednotlivých panenek HP
Noemi jste zahlédli už v předchozím článku. Nyní tedy oficiálně - jedná se o Barbie Entrance 2002 AA na kloubovém těle pivotal od Pop Life Christie. Tvář je Goddes. Na sobě má oblečení od panenky Flávas, útlé tělo pivotal ho obleče, jako by bylo pro něj dělané.

Goddes krásky na zahradě

13. července 2011 v 9:04 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Gilian čekala na své kamarádky. Tanja ještě pobíhala po zahradě a nemohla se nabažit rozkvetlých lichořeřišnic. Zoey a Noemi měly dorazit každou chvíli. Už se těšila, jak si s nimi pokecá, dlouho je neviděla...

Gillian je na déšť připravená :)

12. července 2011 v 20:35 Články jednotlivých panenek HP
Gillian se dnes po zahradě procházela v pláštěnce a s deštníkem. Prý se mají přihnat bouřky, a tak se vybavila. Dnes bylo ještě krásné počasí, ale i tak jí to slušelo.

Přetělení Benetton Moskvy aneb zrození Tanjy

11. července 2011 v 20:30 Dílna
Benetton Moskvu jsem od začátku měla určenou k přetělení. Její vyjímečný zjev jí k tomu předurčil. Na výměnu tělíčka se přišla podívat FF Gillian, která už je okloubená. Její dvojče je ve sbírce, ale Moskva své dvojče pp. mít nebude. Gillian má stejný typ tváře jako Moskva.

2006 Fashion Fever Berlin a Moscow

10. července 2011 v 22:23 Barbie Loves Benetton Fashion Fever
Jak už jsem si stěžovala, tento balíček s poměrně raritními panenkami se toulal dlouho. Už to vypadalo, že se ztratil úplně, neměl sledovací číslo a tím pádem se stal absolutně nedohledatelný. Až později se ukázalo, že z nějakého důvodu uvízl na celnici, ačkoliv od téhož prodejce jem o pár dní později koupila další "benettonku" a oblečení právě pro Benetton Berlin. Nuž, panenky nakonec dorazily a já nabízím první focení.

Elvis Barbie

10. července 2011 v 16:59 Pink Label
Elvis Barbie z řady Barbie Loves Pop Culture jsem si cíleně pořídila kvůli tělu, novému typu pivotal těla. Je to v podstatě klasické útlé pivotal tělo, jen má jiné dlaně. Nemá pichlavé propnuté prsty, ale má dlaně jako Fahionistas panenky. Je to mnohem příjemnější. Panenka má tvář Aphrodite a celá je nastylizována do Elvisových let, včetně vlny v účesu. Obličej má hezký, už jsem pro ni našla model muse tělo, na kterém zůstane v sbírce. Než ale došlo k přetělení, chtěla jsem jí ještě zdokumentovat. Jako oblečení jsem pro ni vybrala set od Harley Davidson Barbie, který jsem koupila původně pro moji Rock Café Barbie. "Elvisce" sluší taky krásně .

Konečně

8. července 2011 v 15:24 Nákupy
Po dvou měsících jsem si je dnes konečně vyzvedla na poště. Kupovala jsem je 5. května . Do ČR dorazily 2. června a až včera mi přišel balík s doplatkem. Naštěstí jsem to uhrála s celníky na minimum, ale ta doba . No, ale už se kochám

2005 Fashion Fever Teresa, Wave C

8. července 2011 v 0:06 Fashion Fever tubové / tube
Tubová Fashion Fever Teresa ke mě přišla nahá a tak jsem se nechala velmi volně inspirovat jejími původními šatičkami a ušila jsem jí nové. Při tvorbě jsem "chytla slinu" a dotvořila a doladila celý model, včetně kloboučku a kabátku. V barvě jsem se nechala ovlivnit krásnou hnědou barvou jejích vlasů a oči. Vlásky jsem jí po regeneraci upravila do původního účesu.

Tess podruhé

7. července 2011 v 10:01 Fotománie / Photoshooting my band play dolls
Protože v předchozím článku byla Tess jen v čepičce, vzala jsem ji na zaradu a vyfotila bez hučky, aby byly vidět její vlásky. Bylo teplo a tak lítala po zahradě jen v topíku :-)

Tess

5. července 2011 v 23:38 Články jednotlivých panenek HP
Tess je z daleka, až ze Santiaga de Chile. Tedy, abych byla přesná, přicestovalo něco, co vzdáleně mělo připomínat roztleskávačku - Cheerleader Kaylu. Mělo to jiné tělo, ale to mi nevadilo, stejně byla v plánu plastická operace , ale bohužel, měla ustřižený i pramen vlasů vzadu na hlavě, což na bídné fotce na e-bay nebylo vidět, no, ale byla fakt skoro zadarmo, takže aspoň, že tak.

Peace & Love 70s™ Barbie® - Great Fashions of the 20th Century Series, 2001

5. července 2011 v 0:13 Sběratelské / Collector
Tuhle panenku jsem chtěla od chvíle, co jsem ji poprvé uviděla. Je těžko k sehnání a tak jsem byla ráda, když jsem ji za hezkou cenu objevila na e-bay. Většinou totiž, pokud byla na prodej, nezasílali do Čech. Tahle nebyla nová, ale za hezkou cenu i s poštovným, jen neměla botičky, což bylo i v popisu panenky. I tak jsem za ní byla ráda. Jaké bylo moje překvapení, když panenka měla botičky v kabelce . Asi je tam původní majitelka dala, aby je neztratila a zapomněla na to. Takže panenka je kompletní, jen jí chybí sklíčka v brýlých, ale to by se dalo asi dodělat.

Japan Ken - přetělení

4. července 2011 v 0:10 Dílna

Japan Ken byl od začátku určen k přetělení. Tedy jeho původní pánské model muse tělo bude nahrazeno tělem od Kena Harley Davidson. Takže ještě pár fotek na původním těle a celý proces výměny hlav.

Draculaura v zahradě

3. července 2011 v 13:02 Monster High photoshooting
Draculaura se přímo nabízela k vyfocení s růžemi, keré se pnou po pergole mezi naší a sousední zahradou, tvoří tak oblouk, kterým se prochází do uličky mezi našema zahrádkama. Věnuji jim teď trochu víc péče, protože byly hodně zanedbané, jsou sesazené červená a žlutá, žlutá růže je menší, soused má karmínově červenenou, ale hodně ji sestříhává, takže se po pergolce moc nepopíná.

Znovuzrozená Agnes

3. července 2011 v 0:37 Články jednotlivých panenek HP
Agnes si pravidelní návštěvníci asi pamatují, jako dárkyni těla pro Lucy. Dostala tehdy od Lucy její totálně nepohyblivé tělo a víceméně byla odsunuta do pozadí. Jenže jsem si jí postupem času oblíbila a bylo mi líto, že už není tak hýbací... proto, když jsem viděla za hezkou cenu na e-bay nahou Jasper, neváhala jsem a koupila jí. Přendala jsem pak jen hlavičku. Proto je toto přímo ona Agnes

Lucrezia

2. července 2011 v 17:40 Články jednotlivých panenek HP

Lucrezii jste už viděli spolu s Leylou a Lenarou, ale teď si jí můžete prohlédnout samotnou, dopodrobna. Už jsem se zmiňovala, že z oné trojice je pro mě favoritkou. Obleček si vypůjčila od Monsieur Z a sekne jí skvěle, ale on sekne každé panence, která ho obleče Je totiž dokonalý.