Prosinec 2011

Vánoční Monster High, trochu opožděně :)

31. prosince 2011 v 19:52 Monster High photoshooting

Tak konečně bylo trochu světlo, aby mohly vzniknout fotky trochu k světu. No a když jsme obnovili překousané dráty, můžu je konečně vložit.

Měla jsem je připravené už na předvánoční focení, ale ....
Oblečky mají od Bratz panenek. Komplet šatů, bolerka s křídlama a čepice jsou z Bratz adventního kalendáře. Protože by ale MH vykukovaly zadečky, použila jsem šaty jako topíky a doháčkovala vánoční sukýnky, každé trochu jinou. Dokonce se mi podařilo vybrat nejlepší kámošky - to mi osvětlila Kristýnka :-)

PF 2012

31. prosince 2011 v 18:04 Povídání, tipy, zajímavosti,...
Náš milý králíček nám překousal dráty od internetu a navíc dnes má výpadek O2, takže jsem nestihla vložit, co jsem chtěla, ale aspoň jsem dneska něco nafotila, kromě toho, jak se naše Bonnie směje :-D Snad už teď bude vše fungovat.


PŘEJI TEDY VŠEM CO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ROK 2012, AŤ JE NAVZDORY VŠEM PŘEDPOVĚDÍM KRÁSNÝ, PLNÝ LÁSKY, POROZUMĚNÍ A TOLERANCE NEJEN K TĚM, CO SI I V DOSPĚLÉM VĚKU HRAJÍ S PANENKAMI :-)
DĚKUJI ZA VAŠI PŘÍZEŇ A BUDU SE TĚŠIT NA SPOLEČNĚ STRÁVENÉ CHVÍLE NA TOMTO BLOGU V ROCE 2012 A SNAD I V DALŠÍCH :-D
Kira kovbojka

29. prosince 2011 v 19:33 Modelky / Models

Kira má tentokrát na sobě oblečení od Galifornia Girl Horse. Je jí, pravda, trochu volné, hlavně kalhoty a boty, ale i tak v něm vypadá dobře :-)

Jack Sparrow

28. prosince 2011 v 20:20 Ken

Trochu starší fotky Jacka Sparrowa, když ještě byl Jackem :) Už toho o něm bylo všude jinde napsáno víc než dost, takže jen stručně: je to postava z filmu Piráti z Karibiku, je plně kloubový a zhotovený podle herce Johnyho Deppa.
Patří do Pink Label a je z řady Celebrity Collection.

Fashionistas Hollywood Divas Artsy

13. prosince 2011 v 7:39 Fashionistas

Artsy ze zatím poslední u nás dostupné řady Fashionistas panenek s tělem Swappin, Hollywood Divas. Tedy má tělo s výměnnou hlavou. Už jste jí mohli vidět s My Scene Golden Bling Westley, nyní si jí můžete prohlédnout samotnou.


Kira

12. prosince 2011 v 13:03 Modelky / Models

Samozřejmě, že jsem Kiře udělala různých fotek. Tak něco teď a něco příště :)


Barbie Basics No. 5 - Kira, tvář Kayla/Lea

12. prosince 2011 v 12:58 Modelky / Models

Pátou v řadě Barbie Basics je nádherná Kira s oblíbenou a všeobecně hodně líbivou tváří Kayla/Lea. Opět další jméno, které by mohlo být považováno za matoucí, protože jméno Kira se již v minulosti objevilo zejména v souvislosti s Orientální tváří, určitě si vzpomenete na řadu panenek Kira či Marina, a také ve Fashion Fever se objevila velmi krásná panenka se jménem Kira, kterou mám, ale ještě jsem ji nafocenou nevložila, a tak si zatím vypomůžu odkazem na Ľubův blog. Pak ještě v Makeup Chic bya panenka nazývána Lea nebo Kira. Je pravda, že obě Fashion Fever Kiry mají Kayla/Lea tvář, tak asi proto byla "pětka" takto pojmenována. Ale já, když slyším Kira, první mám před očima prostě orientálku :)2006 Barbie Cinco de Mayo

10. prosince 2011 v 20:11 Festivals of the World

Panenku, oslavující mexický svátek Cinco de Mayo, mám už hodně dlouho. Patří do edice Festivals of the World, který je součástí širšího Dolls of the World. Už jsem mnohokrát zmiňovala, že pro panenky z této edice mám velkou slabost, ráda bych je jednou, někdy, v daleké budoucnosti, měla všechny :)
Černošky

7. prosince 2011 v 16:38 Barbie photoshooting MIX

Tak mě předchozí článek naladil a prohlížela jsem si fotky na netu :-) a udělala takové srovnání :-) Já myslím, že Mattel Barbie vyrobil hezky věrně :-)

Egypťanky (Fashionistas Swappin Artsy a My Scene Golden Bling Westley)

7. prosince 2011 v 12:13 Barbie photoshooting MIX

Už když jsem viděla zatím poslední Fashionistas Artsy (Swappnin Hollywood), byla mi ta kombinace a stylizace velmi povědomá. Netrvalo mi to moc dlouho, než jsem si vzpomněla :) Golden Bling Westley vypadá jako do série, né? Takové dvě Egypťanky :-D

Krátkovlasé černošky aneb střet kultur

7. prosince 2011 v 8:15 Barbie photoshooting MIX


Když jsem psala předchozí článek o Barbie Basic Nichelle (No. 4), zamýšlela jsem se nad tím, kolik mám ve sbírce takto nakrátko navlasených černošek. A tak jsem otevřela krabici se sběratelskými panenkami a nahmátla tyto tři.
Zleva do prava:
Barbie Basic No. 4 (1.0, 2010), Kenyan Barbie (1994), Princess of South Africa (2003) a Ghanian Barbie (1996)


Nichelle Red :)

6. prosince 2011 v 9:15 Modelky / Models

A tentoktát Nichelle v červeném. Barva její pleti mě k tomu lákala, neb mám ráda kontrasty :D

Barbie Basics No. 4 - Nichelle, tvář Goddess

6. prosince 2011 v 9:01 Modelky / Models

Čtvrtou panenkou v řadě Barbie Basics je tvář Goddess, která dostala jméno Nichelle. Goddess tvář je naprosto univerzální a velmi oblíbená. Asi to bude tím, že je fakt božsky krásná Úžasný. Navíc takto černočerná a s netradičními vlasy je tato panenka k nepřehlédnutí. Tak, jako má své zaryté zastánce, má i odpůrce právě kvůli těm vlasům. Pro mě je to pravá černoška a je prostě skvostná. Miluju ji v této podobě a jakákoliv jiná úprava je vždycky minimálně o několik stupínků níž.


Angelica, Pirates of the Caribbean

5. prosince 2011 v 11:18 Pink Label

Pořízení Angeliky z Pirátů z Karibiku bylo tak trochu mimo plán, ale prostě mě okouzlila. Ačkoliv Penelope Cruz, podle které byla navržena, za krásku nepovažuji, panenka je prostě z mého pohledu úžasná. A já myslím, že až uvidíte následující fotky, většina z vás bude souhlasit :)


Barbie Basics No. 3 - Lara, tvář Steffie

4. prosince 2011 v 10:40 Modelky / Models

Třetí v řadě je má oblíbená Steffie tvář, která tak trochu nesmyslně dostala jméno Lara. Má krásné hnědozrzavé vlasy a mojí ne příliš oblíbenou ofinku. A i přesto se mi líbí, ikdyž v kolekci 1.5 se mi líbí ještě víc :)


Barbie Basics No. 2 - Alexa, tvář Lara/Ana

3. prosince 2011 v 17:02 Modelky / Models

Pokračuji v Barbie Basics :-) Opět jsme v kolekci 1.0 a to u modelu No. 2, který dostal jméno Alexa. Tvář je tentokrát Lara/Ana, vlasy jsou hnědé, promelírované. Celkově si myslím, že tato panenka je tak trochu nedoceněná.

Kristýna v civilu 2

3. prosince 2011 v 9:39 Dílna

Tentokrát vám předvede Kristýnka něco z mé dílničky :-) Tento huňatý svetřík jsem dokončila nedávno, dnes už má i knoflíčky, ty dorazily včera a tady na fotkách ještě nejsou. Kalhoty jsem koupila, nejsem si jistá, zda jsou od Mattela, spíš bych řekla, že ne, ale přišly mi krásně ujeté. Je to prostě takový model na zahradu :-D


Kristýna v civilu

2. prosince 2011 v 23:44 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Kristýna se vám opět předvede v různých oblečcích :-) Jako první jsou šatičky od My Scene, botky jsou od Pop Life.


2006 Fashion Fever Benetton Beijing - Peking

1. prosince 2011 v 17:20 Barbie Loves Benetton Fashion Fever

Tak toto je moje čerstvá nová kráska, která dorazila včera přímo z Palerma. Divím se, že si jí nikdo jiný na e-bay nevšiml, protože je to opravdu raritka a navíc byla za senzační cenu. Prostě, ačkoliv jsem zrovna neměla zrovna tučný peníz na účtě, nebylo co řešit, věděla jsem, že je to jedinečná šance.