Červen 2012

Ona a on

22. června 2012 v 0:23 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Malý závdavek na příště :)
K úpravě a vkládání se teď chvíli nedostanu, tak aspoň důkaz, že fotky už jsou, jen to dotáhnout do konce :D

To je romantika, co? :)Maira

21. června 2012 v 23:57 Články jednotlivých panenek HP

Po nové sklace se jako první prošla Maira. Pokud by jste ji snad nepoznali, je to DTW Skotsko (Barbie Dolls of the World Scotland)
na Raquelle těle. Není to sice úplně ideální, ale tahle kráska v hrací partě prostě chybět nesmí. Nejkrásnější zrzavá Mackie - promiň Lucy :-)

Vyladila jsem jí tak do turistična :) Zelená jí prostě sedí :)

Skalka se blíží konečné podobě

21. června 2012 v 23:33 Zahrada

Skalka se konečně, po dlouhé době, přiblížila své konečné podobě a tvaru. Ještě není úplně hotová, ale už začíná vypadat, jako skalka :) Těším se, až budou všechny "terénní úpravy" dokončené a bude se "už jen" osazovat. Budoucí jezírko (mimo skalku samozřejmě, tedy na fotkách není) momentálně slouží jako zásobní místo pro nakoupené hrnkované rostliny a ještě spoustu dalších máme v plánu :)

A teď k provedení skalky: původně měla být taková klasická, jenže plot se začal za skalkou rozpadat a tak mě napadlo v délce budoucí skalky udělat tzv. suchou zídku, která by zároveň splnila i úlohu plotu. Mno, je to tady, Ivan to nakonec celé zkomponoval a samozřejmě udělal :D Já jsem nadšená. A kdyby jste někdo z Prahy a okolí chtěl taky takovou, nebo ještě hezčí, nabízíme své zkušenosti a šikovné ruce :D

Suki - Barbie Styled by Yuming

16. června 2012 v 11:25 Články jednotlivých panenek HP

Představuji vám Suki, opravdu čerstvý přírůstek do mého stáda panenek. V poslední době jsem toho hodně prodala a ještě mnohem více je určeno k prodeji, a z ranku panenek nekupovala nic. Ale k přetělení Mariah jsem potřebovala tmavější tělo, tedy od Pop Life Christie a zatím jsem stále rozhodnutá mít ji ne na model muse těle, ale na původním, tudíž jsem potřebovala nové tělo. A tak jsem po dlouhé době nakoukla na zahraniční obchody a tělo jsem našla. Ihned jsem tedy Mariah poskytla nové tělo a objednala Christie. Jenže prodejce měl v nabídce i Barbie Styled by Yuming nahou, za přijatelnou cenu, a já za jedno poštovné prostě neodolala. Navíc byl komunikativní a tak vše prošlo bez jakéhokoliv doplatku. A já dala vzniknout Suki. Umazala jsem jí kresbičky v obličeji, srovnala vlásky a dala pohyblivé tělo. Asi bych to nikdy nedokázala, mít ji v původní podobě, protože je opravdový skvost, ale s nahou to zas nebylo tak těžké, ikdyž se přiznám, že malinkou chvíli jsem váhala.

Tělo jsem pro ni měla od Raquelle, což by bylo přijatelné, ale když mi Valentina vnukla myšlenku, že Kenzie jde tělo od Raquelle dobře, nakonec ho dostala a pivotal dostala Suki :)

Tvář by měla být Goddes (1998), pokud mi to Ľubo nevyvrátí, přesné informace jsem nenašla ani na netu ani v knihách, ale myslím, že to tak bude. Oblečení: tričko od Janay (Integrity Toys), kalhoty Flávas (Mattel). Svetr moje výroba :)

Tak teď vám dopřeju dost podrobných detailů této panenky, protože mám dojem, že není moc těch, co by ji vlastnili, zvláště v "našich vodách".

Fotky z dávných časů :)

16. června 2012 v 0:16 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Suki je nová členka hrací party. Z fotek zjistila, že je svojí prababičce hrozně podobná :D

Fotky v normálním režimu vložím do dalšího článku, tyhle mají podle mě taky své kouzlo...

Merryl

9. června 2012 v 23:21 Články jednotlivých panenek HP

Představuji vám Merryl, vášnivou zahradnici, která dokáže vypěstovat cokoli :) Zahrada je její velké hobby a věnuje jí spoustu svého volného času. Dala se i do pěstování hlívy :D
Merryl je Butterfly Art Barbie na kloubovém těle. Vzhledem k velmi specifické barvě nemohla dostat žádné Fashionistas tělo a tak skončila s tímto. Pořád lepší, než to původní - tedy do hrací party, jinak původní tělo má úžasné tetování :)

Chandra

9. června 2012 v 18:08 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Na Černém blogu opět má oblíbená Chandra :)

Hipísačka Kenzie

9. června 2012 v 15:18 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Kenzie dlouholetí návštěvníci už znají, je to Mystery Squad a do hrací party patří už dávno, jen měla po svém původním těle tělo Liv, které jsem ovšem nahradila světlým pivotal tělem a takto mi vyhovuje nejvíc. Je naprosto originální a jedinečná, navíc je poměrně vzácná a její pořízení není není rozhodně levnou záležitostí.
Tentokrát jsem jí oblékla do oblečení od Peace & Love 70s™ Barbie® a mám dojem, že jí sluší náramě. I při focení mi v uších zněly hitovky z filmu Hair :)

Mariah

8. června 2012 v 21:14 Články jednotlivých panenek HP

Na novém těle vplula Kwanzaa do hrací party jako Mariah...