Srpen 2012

Hadley

18. srpna 2012 v 15:22 Články jednotlivých panenek HP

Poznáte ji? Ano, je to jedno z dvojčat z pohádky Barbie a 12 tančících princezen. Není to novinka, jednak obě dvojčata měly moje holky a myslím, že si je nechaly a jednak jsem si v době sbírání panenek pořídila kompletně všechny panenky z této pohádky, tedy i dvojčata. Když jsem třídila sbírku, rozhodla jsem si dvojčata, vzhledem k jejich krásnému obličeji, ponechat. Problém bylo ovšem tělo, protože to původní mi silně nevyhovovalo. Jednak bylo malé a hlavně hodně nepohyblivé - hlavně nohy. Ty měly trvalý tvar. No, první mě napadlo Fashionistas tělo, ale to nešlo, hlavičky jsou opravdu velmi malé a pokud si dobře pamatuju, ani to nešlo nasadit. Takže nezbylo, než použít Liv tělo, když jsem je chtěla do hrací party. Druhé z dvojčat na tělo zatím čeká. Musím říct, že Hadley mě velmi příjemně překvapila. Jakmile jsem jí rozpustila a upravila vlásky a vyměnila tělo, rázem se z ní stala kráska se lví hřívou. Jsem s ní moc spokojená a těším se, jak se vyloupne její dvojče, až bude mít tělo :)

Cruella a Cruella

17. srpna 2012 v 18:14 Nákupy

Úplně čerstvé přírůstky, dvě Cruelly de Vil ze 101 dalmatinů. Každá je jiná a já si je pořídila jako maminky pro Flávasky - určitě je vám jasné, pro které :) Ještě nemám vymyšlené druhé jméno, aby se obě nejmenovaly stejně... Jak vymyslím tělíčka ještě nevím, každopádně nějakou dobu budou muset zůstat na původních. Aspoň užiju i oblečky na starý tap tělíček. Teď by se mi hodilo umět šít tak krásné kostýmky, jako Mária :)

Hot Stuff Seamless body female aneb tak trochu jiná panenka :)

16. srpna 2012 v 12:43 Akční panenky - Action doll

Tentokrát jsem od kvízu upustila, protože si myslím, že by ji málokdo identifikoval. Hlavně proto, že jde vlastně spíš o tělo samotné, ke kterému si hlavu musíte dokoupit a navíc nevím o nikom, v "našich vodách", kdo by ji vlastnil. Je poměrně hodně drahá a navíc velmi vyjímečná. Je tedy fakt, že poslední dobou nemám moc času brouzdat po netu tak pokud jsem ji někde přehlédla, tak se omlouvám :)

Tenhle kousek je spoustou věcí hodně specifický a to nejen proto, že se jedná o akční panenku, tedy nemá klasické parametry modelek :)

Loboutinky Lona a Sashenka

15. srpna 2012 v 18:17 Články jednotlivých panenek HP

Už nějaký ten pátek se těším z těchto dvou zrzavých zrzek :) Koupila jsem je nahé a oblékla je tak trochu aby ladily, holky jedny. Vpravo je Anemone Barbie® by Christian Louboutin, tedy sasanka, tudíž dostala jméno Sashenka. Vlevo je Dolly Forever Barbie® Doll by Christian Louboutin a dostala jméno Lona. Přiznám se, že pro mě úplně nej Loboutinka je ta, co nemám, tedy Barbie® by Christian Louboutin Doll, ale to je jaksi Sci-Fi, stejně jako Medusa. Ale i tyhle dvě jsou hodně v pohodě :)

Tajemně neznámé sestry

15. srpna 2012 v 14:17 Hádanky, kvízy, zábava :-)

A opět něco na hádání, než stihnu upravit pár FF (fofr fotek). Tentokrát by to nemuselo být tak těžké. Napovím, že jsou to opravdu sestry (mají stejnou tvář) - ale ne dvojčata (tedy nejedná se o tutéž panenku v jiném účesu a dvakrát), a byť nemají původní oblečení, hodně připomíná originální oblečení jedné z nich.... Těla mají původní, model muse a těžko jim sehnat jiné :)

Kimora a Nesy

14. srpna 2012 v 19:53 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Připadají mi jako sestry. Sice mají každá jinou tvář, ale stejně... Kimoru už znáte, Nesy je baletka na provizorně těle od světlé tančící princezny, asi Blair, nevím. Fashionistas Raquelle zatím k dispozici nemám, tak zatím má toto tělo. Ale časem se ho dočká, snad jí půjde barevně, mám i další adeptky :)

Kimora Lee Simmons

14. srpna 2012 v 19:23 Články jednotlivých panenek HP

Kimora se mi vždycky líbila. Měla krásný obličej, super řasy a oblečení lahůdkové, ale vždy jsem věděla, že bych ji chtěla na hraní, což její model muse tělo trochu komplikovalo a koupit ji novou a rozkuchat, za ty peníze mi to bylo prostě líto. Až nedávno jsem náhodou narazila na samotnou hlavu. To jsem zajásala, to totiž bylo přesně to, co jsem potřebovala :) Oblečení jsem oželela, nakonec u mě je z čeho vybírat, strádat rozhodně nebude. Zatím má na sobě oblečení od dárkyně těla :) A je to zároveň ona tajemná neznámá z předchozí hádanky.

Tajemná neznámá

14. srpna 2012 v 16:01 Hádanky, kvízy, zábava :-)

Než k publikování upravím aspoň těch pár mizerných fotek, co jsem dnes v poklusu nafotila, a představím další nový přírůstek už trochu staršího data, můžete si lámat hlavičky, kdo že to je. Na tělo a oblečení nehleďte :) Samozřejmě je to "mattelka".

Katniss a tak :)

13. srpna 2012 v 20:44 Nákupy

Neodolala jsem, a jakmile jsem mohla, hned jsem ji koupila. Je to The Hunger Games Katniss a představuje herečku Jennifer Lawrence, které je podle mě hodně podobná. Okouzlila mě svojí přirozeností a jednoduchostí, navíc je kloubová - starší typ Fashionistas těla, které jí mnozí zazlívají, ale mě nevadí, mám raději ty silnějsí nohy, jako u Kristýny. Má krásné oblečení a vůbec, jsem ráda, že jsem se rychle rozhodla. Navíc mi ji prodávající vybalia, takže byla za "hubičku" a bez doplatku, a dneska dorazila :) takže jsem narychlo udělala pár fotek, na kterých uvidíte i další, možná pro někoho překvapivou a trochu starší novinku :)

Toshi a Suki

13. srpna 2012 v 20:18 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Tak konečně. Konečně jsem mu vybrala jméno - TOSHI. A konečně zase po dlouhé době vkládám slíbené fotky :)

Toshi na někoho čeká.... a vy určitě tušíte, na koho :)