Září 2012

A & A

30. září 2012 v 20:40 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Nešlo je nevyfotit spolu:)
A jeho jste už dlouho neviděli :)
Vypadají spíš jako sourozenci :)

Stardoll Fallen Angel - Angel

30. září 2012 v 20:20 Články jednotlivých panenek HP

Druhou "stardollkou", kterou jsem chtěla od chvíle, kdy jsem ji uviděla, je Fallen Angel, neboli Padlý Anděl. Krásná, výrazná, s barevným melírkem, řasy, prostě pro mě bezkonkurenčně nej ze všech Stardoll panenek. Ponechala jsem jí jméno Angel. Aspoň vidíte, čí bylo tělo, které má nyní Camille :).

Stardoll Bonjour Bizou - Bizou

30. září 2012 v 18:36 Články jednotlivých panenek HP

Už delší dobu mám celkem tři "stardollky", tedy paneky z relativně nové řady Barbie panenek, označené jako Stardoll. Tyto panenky mají těla podobná model muse, jen ne tak hubená, a nemají kloubové nohy ani v kyčlích. Na těle mají namalované spodní prádlo. Jejich chodidla jsou jiná, než u běžných Barbie panenek, jsou shodná s chodidly panenek Monster High, proto si navzájem mohou půjčovat botky. Panenky mají nové tváře, pravé řasy. Mají jinak v originální podobě krásné oblečení i doplňky, více trendy, ne všechno sladce růžové. Mohl by to Mattel uplatnit i u běžných Barbie.
Koupila jsem si je nahé, protože jsem je chtěla na hraní a tudíž je čekala výměna těla za Fashionistas tělíčka. Představuji vám první z nich, ponechala jsem jí jméno Bizou.

Modern Circle Barbie aneb Erin, Lucinda a Freda

29. září 2012 v 22:06 Sběratelské / Collector

Modern Circle kolekci mám moc ráda. Erin (zrzku) už jste mohli vidět. Před nějakou dobou jsem si pořídila i její limitovanou verzi se žlutými vlasy, která měla oblečení v černé barvě (zrzka v zelené) a pak ještě Barbie z druhé edice. Obě žlutovlásky přicestovaly nahé. Těla mají od výrobce kloubová. Sice to nejsou Fashionisats těla, ale i tak to stačí a jsou všechny tři součástí Hrací party. Mají retro obličej Barbie z roku 1958 a já mám tyto návraty moc ráda, stejně tak, jako se mi líbí Silkstone panenky. Takováto pomodernizovaná původní Barbie tvář má pro mě zvláštní kouzlo.

Panenka s ofinkou dostala jméno Lucinda a bez ofinky je Freda. Oblečení mají od panenek Hollywood Nails.

Camille aneb Cruella Glen

29. září 2012 v 11:30 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Jedna z panenek Cruella de Vil v mladistvém outfitu. Vznikl tak, že v něm byla původně oblečena jedna z mých Stardoll panenek a to včetně těla, jenže jí přišly kloubíky a tak jsem sundala hlavu a tělo použila pro tuto Cruellu. Pořád je lepší, než její původní tělo. A oblečení jí docela seklo, tak jsem ji ještě, už jako Camille, vyfotila. Ačkoliv jsem zcela nepoznamenaná příběhem 101 dalmatinů, když jsem nedávno v televizi viděla Zubaté ostří, hned jsem herečku poznala. Panenka je Glen Close opravdu podobná, a taky je podobná Meryl Streep

Xuxa v šatech :)

28. září 2012 v 22:15 Akční panenky - Action doll

Xuxa tak trochu netradičně, řekla bych. Ačkoliv je to akční holka, stejně na mě v podstatě působí něžně :) Na sobě má šaty od Barbie Basics (díky pružnému materiálu jí skvěle padnou) a ostatní oblečení je od Dynamite Girl, botky jsou speciálně pro tento druh panenek.

Ghoulia na podzim

28. září 2012 v 21:06 Monster High photoshooting

Pyžamkovou Ghoulinku jsem si koupila na své OOAK tvoření, ale vzhledem k jiným rozpracovaným a zatím nedokončeným projektům, je zatím v původním stavu. A tak jsem ji vytáhla na zahrádku, aby se trochu vyvětrala. Na sobě má ponožkový roláček, kamašky, boty a kabelku od panenek Hi Glamm.
Je to takové monstrzlatíčko :)

Simone, Simi a háčkované šatky na míru

24. září 2012 v 20:43 Dílna

Nedávno jsem si pořídila Simone z Modern Circle z druhé edice (ta v zelených šatech) a to nahou, tak jsem jí hned uháčkovala něco na sebe. Ctila jsem její barvičky a tak vznikly zelené šaty s černými a oranžovými prvky. Dostala jméno Simi, abych neměla dvě Simone :)
Simone jsem taky udělala šatky v jejích barvách, aby Simi nezáviděla.
Tvářičky mají obě Steffie - mám ráda tuhle tvář :)

Happy D s novými vlásky

24. září 2012 v 12:08 Dílna

Už dávno jsem měla chuťt zkusit copánkové převlasení, k čemuž mě inspirovala Irča a její skvělá práce. Realizace trochu vázla, ale nakonec jsem zatím aspoň jednu panenku dokončila. Přiznám se, že se mi řetízky při háčkování kroutily, navíc zatavení konečků nad plamenem se neukázlo jako ideální, protože konečky byly pak černé a nevypadalo to hezky. Copánky se úplně nenarovnaly ani po navlasení a přelití horkou vodou, netuším proč. Ale i tak jsem celkem spokojená. Happynka byla z Mimibazaru, už hodně jetá, což je na těle stále poznat - špatně se pózuje, je moc vychozená v kloubech. Takže se možná časem dočká třeba Fashionistas tělíčka, uvidíme :)

Rebelka

23. září 2012 v 23:53 Disney

Nevím, zda jste všichni zaregistrovali či snad už i viděli relativně nový animák Rebelka. Po pravdě, v Praze nešlo přehlédnout plakáty se zajímavou ryšavou postavičkou. Dokonce jsem na film o prázdninách s dětma chtěla jít, ale nakonec zvítězil bazén :)
Panenku jsem si původně koupila jako základní materiál na OOAK tvorbu zcela jiné postavičky (zatím neprozradím), ale nakonec se mi tak zalíbila, že jsem si ji pořídila ještě jednou, s komplet výbavou. Film jsem tedy neviděla, ale zrzavá panenka mě docela nadchla. Doufám, že se mi úprava té druhé panenky povede :) Kupodivu jedna z panenek má křivou nožku - je to ta, co byla originál zabalená v krabici.... Všimněte si i toho, že ačkoliv jsou to totožné panenky, stejně mi připadá každá trochu jiná...
Jiak jsou super celokloubové, takže velké plus :)

The Wizard of Oz Wicked Witch of the East Barbie

23. září 2012 v 22:35 Silver Label

Blíží se nám Halloween, tak se mi ty čarodějnice nějak hromadí :) Po této jsem dlouho toužila a už jsem ji tak nějak odložila na konec pomyslného seznamu, že nebude. Ale po té, co jsem koupila zelenou čarodějnici, jsem se porozhlédla, že udělám poslední pokus a našla se za pěknou cenu, takže ji mám komplet, v krabici, jak ji Mattel stvořil :)