Leden 2013

Srovnání červené

31. ledna 2013 v 12:35 Dílna


Justýnka nebo Mariah?

Srovnání bílé

30. ledna 2013 v 5:32 Dílna

Můžete hlásnout pro modelku, které podle vás lépe šaty sluší.
Black or White?
Pokud váháte, můžete si na následujících odkazech modelky prohlédnout detailnějiKolekce na tmavých modelkách

29. ledna 2013 v 5:21 Dílna


Háčkované šaty mi daly dost práce a tak je prostě musím zužitkovat :) Nejraději bych je vyzkoušela všem panenkám :)
Tentokrát jsem se rozhodla, že kolekci navlíknu na panenky tmavé, tedy černošky, mulatky a pod. S barvou vlasů už šaty ladit nebudou, ale nemyslím si, že je to na překážku.
Začínáme od nejtmavější modelky, Chandry.

Kluci na sněhu

28. ledna 2013 v 5:26 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Vytáhla jsem na sníh i pár kluků. Na rozdíl od holek vyrazili pořádně oděni :-)

Vánoce už jsou pryč???

27. ledna 2013 v 5:09 Dílna

S touhle panenkou jsem vám chtěla popřát hezké Vánoce, ale ačkoliv byl model hotový s týdenním předstihem, nezadařilo se. A tak aspoň dodatečně.
Vůbec nevím, co je to za panenku. Hrozně se mi líbily její pihy a díky původní stužce na krku odhaduji, že je z nějaké Holiday´s kolekce.
Plánuji pro ni v daleké budoucnosti kloubové tělo :)

Kolekce v celku

26. ledna 2013 v 5:48 Dílna

Tak a celá kolekce v celku, barevně poskládaná :)
A jen tak pro zábavu můžete eventuálně hlásnout v anketce, které panence to sluší nejvíc. Hodnotit můžete šaty, panenku nebo celkový dojem, je to jedno, prostě pokud chcete, dejte jedné barvě svůj hlas a v komentáři to klidně můžete odůvodnit :)

Černá

25. ledna 2013 v 5:30 Dílna

Černou jsem vybrala pro Joan. Od začátku jsem tak nějak tušila, že to bude pro ni, hlavně když jsem si zvolila, že budou předvádět jen bělošky. Tedy v první vlně :) čímž lehce naznačuji, že možná budou i fotky s tmavýma modelkama :D
Tentokrát se jedná o fotky focené v jiný den, než celá předchozí kolekce a to z toho důvodu, že při prvním focení měla Joan přeleželé vlasy a nedalo se to na místě, se zmrzlýma rukama, přijatelně upravit. Koneckonců, na hromadné fotce to bude vidět. Ta vás čeká příště i spolu s anketou, které šaty vás oslovily nejvíc. Tak zatím můžete přemýšlet :)

Zelená

24. ledna 2013 v 5:07 Dílna

Zelené šatičky dostala Simone. Sice jsem s ní porušila pravidlo, a to, že kolekci předvedou jen bělošky, ale žádnou jinou panenku se zelenými vlasy v bílé verzi asi nemám, až na Hair Wear Summer, ale ta má model muse tělo a to bych taky porušila zase jiné pravidlo, které jsem si dala :) A tak jsem vybrala raději více pohyblivou Simone.
Já tu její tvářičku prostě miluju :)
Tyhle šaty jsem musela vypracovat víc na tělo, protože Simone má hodně úzký pas, tak aby to nějak vypadalo, že?

Hnědá

23. ledna 2013 v 5:33 Dílna

Hnědé šaty padly na tuhle krásku, která zatím, ačkoliv ji mám už dlouho, nemá jméno, protože do hrací party byla zařazena až po zemětřesení v mojí sbírce. A vlásky jí s šatama podle mě ladí úplně dokonale, tak proto ona. Je to "Bondovka" Dr. No.

Modrá

22. ledna 2013 v 5:06 Dílna

A kvůli této panence vlastně celá kolekce vznikla. Chtěla jsem pro ni nějaké oblečení a vymyslela jsem tyto šaty. Hned jsem věděla, že potřebuju stejné, ale v červené, pro Justýnu. Modrovlásku už pár měsíců mám, ale zatajila jsem to na blogu, takže pro vás je to vlastně novinka :) Jméno jsem ještě úplně nevymyslela, každopádně to bude sestra Justy, takže to musím dobře promyslet.

Červená

21. ledna 2013 v 4:51 Dílna

Justýnka předvádí jak jinak, než červenou variantu. Tyhle šaty byly úplně první, které jsem uháčkovala, s tím, že ty, co budou zítra byly v plánu hned jako druhé a víc nic. Až později mě napadlo udělat tolik variant, kolik jsem měla barev od jedné lesklé příze na háčkování, kterou jsem si kdysi dovezla ze Slovenska :)

Růžová

20. ledna 2013 v 5:25 Dílna

Frenchy je další modelkou, jejíž vlasy ji předurčily pro šaty růžové. Dlouho jste ji u mě neviděli, tak snad to bude příjemné i pro vás, se s ní trochu pokochat :)
Tahle holka má vždycky dobrou náladu.


Žlutá

19. ledna 2013 v 5:46 Dílna

Další odvážnou modelkou se stala Vitamin C. Mám žlutovlasých panenek víc, ale vyhrála to Vitamínka :)

Bílá

18. ledna 2013 v 20:30 Dílna

Ač jsme uprostřed zimy, dostala jsem chuť uháčkovat letní šaty :) A je toho celá kolekce. Takže si můžete tipovat, jakou barvu budu mít ty další a jaká modelka je bude předvádět. Napovím, že barva vlasů se shoduje s barvou šatů :)
Modelka má malinko ušmudlaný nosík, čehož jsem si všimla až doma při prohlížení fotek, ale snad jí to malé faux pas prominete.


Zimně-vánoční pletení

18. ledna 2013 v 20:07 Dílna

Vánoce jsou sice už minulostí, ale snad nevadí trochu se vrátit v čase, když nám napadlo tolik měkkého hebkého sněhu. Měla jsem napleteno už dávno před Vánoci, ale nebyl nějak čas ani chuť fotit, a tak jsem s nimi vyrazila ven až dneska. Sníh mě vylákal.
Všechny modelky, které předvádějí moje modely, jsou zde neokoukané. Zrzečka je DC Comic Barbie Poison Ivy samozřejmě na jiném těle, blondýnka je Badgley Mischka Barbie a vysmátá je Beyonce Destiny´s Child Barbie.

Čepičky, svetříky, šálky jsou moje práce :)

Adventní kalendář 2012 - malé shrnutí

18. ledna 2013 v 16:11 Adventní kalendář / Advent Calendar

Na jednom místě všechno, co bylo v adventním kalendáři. Ja fakt, že zas tolik překvapení se nekonalo. Už je tradicí, že 24.12. je to vždycky náramek pro holčičky - to by rozhodně mohlo být nápaditější, mělo by to být něco top z celého kalendáře. Letošní ladění růžovo-červené mi taky nepřijde příliš estetické, podle mě se k sobě tyhle barvy prostě nehodí. No ale co už s tím Mattelem :)

17.12.2012 - 24.12.2012

18. ledna 2013 v 15:39 Adventní kalendář / Advent Calendar
Tak sice opožděně, ale přece, aspoň to máte víc najednou :)