Únor 2013

Boty do nepohody

22. února 2013 v 5:00 Doplňky pro a k panenkám

Těchto bot se mi taky pár nashromáždilo. Tyhle mám ráda, hodí se ke kalhotám - nejsou příliš vysoké, aby vadily, a mohou být i k sukni, k některým mám i chlupaté návleky.

Nízké kozačky

21. února 2013 v 5:29 Doplňky pro a k panenkám

Těchto nízkých kozaček se mi nakupilo opravdu velké množství barev. Některé jsou vyšší díky širší podrážce, typ botiček je ale stejný a tak jsem je dala k sobě. Jedny jsou dokonce sametové :) Dobře se obouvají a dobře i vypadají, jsou takové univerzální, vzhled neruší spíš doplňují.

Kovbojské kozačky II.

20. února 2013 v 5:34 Doplňky pro a k panenkám

Tyhle kozačky od různých kovbojek a holek od koní jsou u Mattela používané už dlouho. Navíc se na ně dají navléct "ostruhy" - v provedení od Mattela tedy razítkovací kolečko a panenka pak může dělat "stopy". Já jsem je měla u červených kozaček (viz foto na konci). Taky jsem jich nasbírala celkem dost :)

Kozačky vysoké se šněrováním

19. února 2013 v 5:05 Doplňky pro a k panenkám

Tyhle vysoké kozačky mají jeden malý nešvar, a to, že jsou vzadu otevřené. U panenek se silnějšími lýtky jsou tak zezadu ne úplně hezké. Zato zpředu dělají velkou parádu.

Kovbojské kozačky

18. února 2013 v 5:46 Doplňky pro a k panenkám

Tak tyhle jsou moje oblíbené a jsem fakt ráda, že se mi v tak hojném počtu sešly :) Mezi moje top patří bíločerné, zlaté a stříbrné. Jsou na běžnou nožku Barbie panenek.

Kovbojské kozačky Cali Girl

17. února 2013 v 5:15 Doplňky pro a k panenkám

Mám ráda kozačky, ačkliv sama vlastně žádné nemám :), ale na panenkách je miluju. A tyhle se mi líbí moc. Jsou pro panenky s plochýma nohama, pro které je výběr bot velmi omezený, takže vím, že jsem je v jednu dobu považovala skoro za poklad. Nakonec se mi jich sešlo i vícero od jednoho typu. Původně jsou od panenek California Girl Horse, které jsou všechny naprosto úžasné a všechny měly skvělé vybavení a vůbec, celá kolekce Cali Girl byla podle mě hodně povedená.
Ještě prosím - nic z fotek z doplňků není na prodej, tak mi prosím nepiště, zda bych to či ono neprodala. Vše, co prodávám, je vystaveno na Mimibazaru. Děkuju :)

Kabelka drahokam

16. února 2013 v 5:54 Doplňky pro a k panenkám

Od fotek panenek si dáme na chvíli oddych. Už delší dobu jsem chtěla nafotit různé doplňky, které se mi sešly doma. Od jedoho typu mám třeba několik barevných variant a myslím, že je to docela zajímavé.
Pro začátek jsou to sice jen tři kusy, ale i tak je to už sada :)

Eleanor a její nové šaty

15. února 2013 v 5:50 Dílna

V předchozím článku měla na sobě Eleanor kabátek a nyní ho svlékla, aby jste si mohli prohlédnout její nové šaty, které jsem jí udělala. Volila jsem pro ni usedlejší, zemité odstíny, přeci jen už je to paní v letech, ikdyž je pořád kočka. Aspoň tedy podle mě. Už delší dobu jsem se jí a její naprosto nedostačující garderóbě chtěla trochu věnovat. Chvíli si odpočinout od tvoření na ty hubené tyčky :)

Ušila jsem jí i punčochy, ale ne úplně se mi povedly a tak jsem celkem ráda, že jsou schované pod sukní :D
A také jsem v minulém článku zmiňovala, že čepička, která je moc hezká, není moje práce :)

Vybrali jste nejhezčí Valentýnský pár

14. února 2013 v 5:05 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Tak jsem ukončila včera večer hlasování a zde jsou výsledky:

Na prvním místě se umístili Mariah a Samuel. Byla to, podle vás, nejlépe sestavená dvojice, která celkem dostala osmnáct jedniček, pouze dvě trojky a jednu jedinou pětku. Tento pár celkem hodnotilo 21 lidí.

Eleanor - Happy Family Grandma, 2004

13. února 2013 v 11:40 Články jednotlivých panenek HP

Eleanor je "babička" z kolekce Happy Family. Slovo babička jsem dala do uvozovek, protože mi jako babička tak úplně nepřijde. Spíš jako zralá žena :) Má jiné, zralejší tělo :-D a je mi hodně sympatická. Holky už ji vyřadily ze svých panenek a já jsem se rozhodla se taky trochu věnovat této věkové kategorii, a ne jen těm sexy maldým kočkám s perfektní postavou. Takže jsem Eleanor uháčkovala šaty a oblékla ji do bundičky, kterou jsem kdysi šila pro Xuxu. Klobouček není tentokrát moje práce, kdysi jsem jej získala k nějakým jiným háčkovaným šatičkám, co jsem si kupovala.

Chad

12. února 2013 v 5:19 Články jednotlivých panenek HP

Chad je nyní právoplatným členem mužské menšinové části mojí "Hrací party". Původně měl totiž menší, teen tělo, ovšem nyní je na těle celokloubovém, velkém, mužském, protže se mi moc líbí, hlavně jeho afro kštice. Kalhoty a bunda jsou od Flávas Kenů, mikča je moje práce už před dávnými věky :)

Diva Collection

11. února 2013 v 20:05 Sběratelské / Collector

Všechny divy se ještě spolu musely vyfotit, než se rozloučily, a tak si pozvaly prvotřídního fotografa :)

Gone Platinum Divy spolu

9. února 2013 v 20:58 Sběratelské / Collector

A ještě jsem je musela vyfotit spolu, ačkoliv nyní jsou už každá někde jinde :)
Spolu se jejich dokonalost ještě násobí

2002 Red Hot Barbie AA - Diva Collection

8. února 2013 v 7:15 Sběratelské / Collector

Další divou je tato rudá kráska s neobvykle obarvenými konečky vlasů a s třásničkovými šaty. Má tvář Adria/Desireé a moc se mi líbila. Po té se mi tedy bude chvíli stýskat. Takže z toho je jasné, že už má také novou majitelku :) Mám ráda červenou barvu a černošky, takže to byla kombinace, která byla jako dělaná pro mě.

2001 Gone Platinum Barbie AA - Diva Collection

7. února 2013 v 5:20 Sběratelské / Collector

Druhou divou je černá verze předchozí krásky. Tato konkrétně je již také u nové majitelky. Ovšem tu jsem poslala dál jen proto, že mám ještě jednu, částečně okloubenou, ve své "hrací partě". Jinak bych si ji nechala, je totiž dokonalá a navíc, má poměrně vzácnou Shani tvář. Fascinuje mě barva vlasů, očí a kůže, nádherný kontrast. Na rameni má tetování.

2001 Gone Platinum Barbie - Diva Collection

6. února 2013 v 5:54 Sběratelské / Collector

Krásná diva s tváří Mackie. Celá kolekce Diva panenek je nádherná, já jsem měla kromě jedné všechny. Tato už není v mé sbírce, ale na památku jsem jí udělala dost fotek, abych se mohla kochat :)


Chandra + James

5. února 2013 v 9:19 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

A máme tu poslední dvojici. Chandra se svěřila do náručí starího a zkušeného muže a myslím, že vypadají hodně dobře. Otázkou je, zda je Chandra pro Jamese ta poslední :)

Ebonee + Toshi

5. února 2013 v 8:19 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Tak tahle dvojka mě osobně hrozně mile překvapila. Až mám sto chutí z nich vážně udělat trvalý pár... jenže co ty asijské krasavice, které Toshiho obletují.... no nevím. Přiznávám, že Ebonee samostatně možná v těchto šatech působila příliš drsně, ale spolu s Toshim jim to, podle mě, prostě krásně sluší a mě se moc líbí :)

Shazza + Alexander

5. února 2013 v 7:19 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Alexander se zase po dlouhé době ukázal, a do jeho náručí vklouzla Shazza. Není to sice žádný dlouhán, ale jakmile Shazza viděla jeho zelené oči a on její, bylo rozhodnuto :)

Babette + Blaine

5. února 2013 v 6:18 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Tihle dva mi k sobě pasují - je to takový pár "tón v tónu", nebo tak se mi aspoň jeví :) Blaine na mě působí jako hodný a milující partner, žádný gauner :)

Coletta + Johnny

4. února 2013 v 8:19 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Johnnyho jsem dala dohomady s Colettou, asi kvůli jejich vlasům :)

Mariah + Samuel

4. února 2013 v 7:19 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Meri Samuelem a Mariah to celkem jiskřilo.... Že by náznak opravdové náklonnosti? :)

Shawnee + Acheron

4. února 2013 v 6:18 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Acherona si tentokrát půjčila Shawnee. Tenhle pár je plný kontrastů. Líbí se mi, jak je Acheron veliký :)

Zaida + Gleen

4. února 2013 v 5:18 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

První náhodně sestavený pár, kerý se chce utkat o letošní titul "Nejkrásnější valentýnský pár" je Zaida a Gleen. Barevně mi k sobě tak nějak pasovali :)

Hlasování tentokrát bude probíhat trochu jinak, aby jste si užili hodnocení každého páru. U každého článku najdete možnost dát známku, jako ve škole, jen budou k dispozici tři známky: jednička, trojka a pětka. Jedničku zvolte, pokud se vám bude dvojice zdát nejdokonalejší :)

Kluci na sněhu podruhé

3. února 2013 v 5:50 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Klučičí skupinku jsem proti předchozímu článku trochu zvětšila. K těm, co se vám tak líbili, jsem přidala pár krasavců navíc. Protože mě ale při focení krutě zábly ruce, detaily jsou dělané výřezem z fotek skupinkových a na jejich kvalitě je to samozřejmě trochu znát. No, ale nechtěla jsem vás o detailní pohledy tváří ochudit.

Příslib jara

2. února 2013 v 18:06 Zahrada

První sněženka, která se na naší zahradě už nemohla dočkat. Foceno dnes.


Srovnání černé

2. února 2013 v 12:42 Dílna

No, tak tohle bude asi hodně vyrovnaný souboj :)
Srovnání hnědé

2. února 2013 v 5:41 Dílna

Honey nebo Babettka?
Srovnání zelené

1. února 2013 v 12:38 Dílna

Tady je to trochu jiné, protože obě modelky jsou černošky, takže tady prostě porovnejte, které to sluší víc :)