Duben 2013

Venus McFlytrap

18. dubna 2013 v 7:56 Monster High

Zatím posledním přírůstkem v naší rodině příšerek ze střední je ekologická punkerka Venus McFlytrap. Má dokomalé boty :) A krásného mazlíčka. Je opět Karolínky, dostala ji jako dárek k narozeninám, které měla v únoru.

Skelita Calaveras

17. dubna 2013 v 21:04 Monster High

Tak tahle panenka mě vážně pobavila. Pod šatama je opravdu jen kostra! Roztomilá :) Zatím fotky z krabice. Je Kristýnky a dostala ji za vysvědčení.

Robecca Steam

17. dubna 2013 v 20:37 Monster High

Po dlouhé době snad zase trochu potěším milovníky Monster High. Robeccu si Kaolínka koupila k narozeninám za své penízky. Pokud jste viděli DVD Hrůzy pátečního večera, tak víte, jak se tahle kovová příšerka ocitla v Monster High.
Panenka je opět barevně krásně sladěná a vůbec je povedená. Moc se mi líbí detaily, dotažené k dokonalosti. Zdá se mi, že jsou ty panenky čím dál hezčí :)
Nabízím zatím fotky z krabice ( kromě úvodní), časem budou i fotky na živo.

Samuel v novém kabátě a kalhotách

15. dubna 2013 v 20:56 Dílna

Samuel vyrazil na rande v novém kabátě, který jsem ušila ze zajímavé koženky a v trochu extravagantních kalhotech z koženky zlaté. Svetr jsem pletla už před rokem.
Sam je fešák, jsem moc ráda, že jsem ho nakonec ukořistila :)

Bridget Jonesová

14. dubna 2013 v 1:12 Dílna

Miluju tenhle film, miluju Bridget a miluju René Zellweger. A tak mě, když jsem háčkovala šaty pro Eleanor, napadlo udělat si svojí Bridget Jonesovou. Využila jsem tedy tělo od babičky z Happy Family jiné, než od Eleanor, a našla blond hlavičku. Nakudrnatila vlasy a okamžitě jsem věděla, jaký kostým ji udělám :)

Původně jsem chtěla Bridget nafotit na Velikonoce, ale povedlo se mi to až teď, ikdyž obleček jsem dokončila začátkem března.