Summer

23. října 2013 v 13:23 |  2003 Summer

Opět zužitkovávávm starší fotky. V době, kdy jsem toto fotila jsem si myslela, že zůstanou všechny ty, co jsou na fotce. Nakonec jsem je ještě trochu proředila, ale ne všechny vyřazené se zatím prodaly, takže teoretický návrat některých není zcela vyloučen :)


Kolekci šatů už znáte, kabátky jsem povybírala ze svých zásob, co mám nasysleno.


Mám tuhle veselou tvář ráda, ikdyž více v dřívějším vydání, než v těch novějších.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ľubo ľubo | 23. října 2013 v 16:54

Áno staršie bábiky s touto tvárou majú väčšie kúzlo ako súčasné.:)

2 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | 23. října 2013 v 19:28

Krásná skupinka. I mě se víc líbí starší panenky s touto tváří. Summer je jediná, kterou ještě ve sbírce nemám a ještě jsem se nedostala k tomu si nějakou pořídit.

3 Mary Mary | Web | 23. října 2013 v 20:22

Tiež súhlasím s Ľubom a so Zuzkou, aj pre mňa sú tie staršie Summer Barbie oveľa krajšie ako súčasné. V tvojich farebných šatách pôsobia všetky úžasne.:-) A ktoré Summer si si "oficiálne" ponechala?

4 Vlaďka Vlaďka | 23. října 2013 v 22:32

[1]: čím to je? 8-O  ;-)

[2]: je to taková veselá slečna s upřímným úsměvem, mám je ráda, škoda jen, že většina má, mám ten dojem, velkou hlavu

[3]: Děkuju :-) tak jisté to mají jen žluté a hnědé šaty, ostatní jsou nabídnuté k prodeji, ale třeba se některá zase vrátí, když se neprodají ;-)

5 ľubo ľubo | 24. října 2013 v 10:36

[4]: Rôznorodosťou. Summer bola úžasná tvár pre tie vedľajšie Barbie kamošky. Vyskytovala sa v celom spektre farieb očí, vlasov a pleti. Teraz, keď je v popredí (je to tvár Teresy a 2. najhlavnejšia tvár playline) je stále taká rovnaká jemne opálená bruneta, akurát jedna princezná z filmu Mariposa 2 je modrooká blondína, ale naživo ma nezaujala.  Všetky Summer majú veľkú hlavu, je to najstaršia tvár, ktorá nemá malý ekvivalent, lebo nezastihla éru playline s malými hlavami a nikdy nebola použitá na zberateľskú bábiku.

6 Vlaďka Vlaďka | 24. října 2013 v 11:32

[5]: tím to asi taky bude, dneska jsou celkově malby u playline plus minus cosinus totéž, tady na těch Summer je třeba vidět na princezně - už si nevzpomenu na jméno, zvláštní kombinace cihlově tmavě červené rtěnky, to moc nebývá, celkově jsou tyhle, co jsou na fotkách, hezké úplně všechny a kdyby měly menší hlavy, asi by už zůstaly definitivně, no, každopádně je ještě možnost, ž si je nikdo nekoupí a i tak zůstanou, což by mi zas až tolik nevadilo ;-) hodně překvapila ta z Rebelde, barala jsem ji jako jasného outsidera z celé trojky, není to tak, ve skutečnosti a i přesto, že je blond a má ofinu, je fakt nádherná, má úžasné vlasy, pro mě velké překvápko :-D Hilary má nádhernou malbu tváře, vlásky taky super, jen by mohly být delší, ale jsou fakt povedené, Mattel už to teď nějak neumí nebo nechce a to nemluvím o lepudlu v hlavě :-? já jsem si to myslela, že malohlavou Summer aby člověk pohledal, žádná mě nenapadla, ale nejsem takový znalec, abych to napsala, že není, tak díky za informaci :-)

7 Šavrda Šavrda | 24. října 2013 v 16:25

Povedené fotky. :-). Strašně moc se mi líbí ten býlí dlouhý kabát, ten je skvělý. :-)

8 Vlaďka Vlaďka | 24. října 2013 v 19:31

[7]: Děkuju, ten je od sběratelské panenky, je opravdu krásný :-)

9 ľubo ľubo | 24. října 2013 v 20:37

[6]: Som zvedavý, ako to s nimi dopadne.:) Lepidlo je hrôza, vždy sa ho bojím. :(

10 Vlaďka Vlaďka | 24. října 2013 v 20:53

[9]: taky jsem ;-) Jj, lepidlo je hnus :-!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama