Listopad 2013

Mona Lisa

18. listopadu 2013 v 20:26 Domácí mazlíčci/Pets

Mona a Lisa jsou dvě dvou až tříměsíční koťátka - holčičky, které jsou první v naší dočasné péči, na kterou jsme se dali :) Všechno spustila příhoda s Lancelotem, a protože si natrvalo zatím kočičku nemůžeme nechat a kočičák nám chyběl, našla jsem možnost, jak se moci těšit ze společnosti koček a přitom udělat dobrý skutek.

Pilar jao Batgirl

17. listopadu 2013 v 23:35 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Konečně jsem si ještě nafotila svoji Pilar, která se mihla i v Halloweenském focení. Byla jsem její podobou jako Batgirl celkem nadšená, a tak jsem si ji ještě musela nafotit samostatně. Pro praktičnost budu muset obleček udělat na patentky.

Včeličky

16. listopadu 2013 v 0:07 Barbie photoshooting MIX

Při mé poslední návštěvě zahrady jsem ještě chtěla poklidit před zimou v chatce. Byla už pěkná zima, zahrada je už jakž takž nachystaná, ikdyž nějaké záhony na zrytí ještě zbývají, ale to není nutné teď mít hotové. Ale poklizeno jsem chtěla mít, aby pak na jaře bylo aspoň kam si sednout :) Postahovala jsem polstrování z lavice, posbírala různé letní oblečky, co se tam ještě vyskytovaly, různé deky a přehozy... prostě úklid. Navíc jsem tam byla autem a protože nemám ještě zimní pneumatiky, možná už bych se tam brzy ani nedostala...

A co nevidím? Přilétly tam smutné a trochu zmrzlé včelky, aby se rozloučily :)


JLo - Jennifer Lopez World Tour, 2013

15. listopadu 2013 v 19:51 Články jednotlivých panenek HP

Po té, co se vám představila spolu s Nicolaiem, si ji tentokrát můžete užít samotnou. Moc jsem si ji oblíbila. Tělo má sice model muse, ale má podstatně větší zadek, kerý tak zaujl Nicolaie :), a také pořádná stehniska, taková, že když jsem oblékla do overalu tělo fashionistas se strašíma silnějšíma nohama, tak v něm plavalo :)
Tvářičku má svoji, vlásky perfektní.

Setkání v listopadu (JLo a Nicolai)

13. listopadu 2013 v 0:14

JLo se vyhřívala v podzimním sluníčku a trochu se nudila.

Dvě kamarádky

12. listopadu 2013 v 0:16 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Noomi při přemýšlení na tím, která čepička ji sluší nejvíc, uslyšela, že k ní někdo příchází. Byla to její přítelkyně, Raquelle.

Эй, как тебя зовут? - Nicolai Ken, 2011

11. listopadu 2013 v 0:20 Ken

Tak, tohle je Nicolai. Je jedním z posledních přírůstků, navíc opět získaný ve směnném obchodě. Jinak bych si ho určitě už nekoupila, je dost drahý, navíc se u nás ani neprodává, takže zase + další výdaje za poštu, ev. clo... Zkrátka, jsem moc ráda, že si ke mě takto našel cestu. Je to můj první silkstone Ken. Silkstone celkově je edice, která je ve stylu vintage, využívá prvních tváří a těla jsou taktéž jako u prvních panenek, co Mattel vyrobil.

Čepičkování s Noomi

10. listopadu 2013 v 0:08 Fotománie / Photoshooting my band play dolls

Možná jste si v minulém článku s Noomi všimli, že s sebou dovlekla velkou tašku plnou něčeho. Byly to různé čepičky a kloboučky, které si chtěla v klidu vyzkoušet. A tak se do toho pustila.

Noomi - Barbie Dream House Midge, 2013

9. listopadu 2013 v 0:09 Články jednotlivých panenek HP

Tak toto je Noomi. Původem je To Midge z řady Barbie Dům snů, stejně jako Raquelle. Matel miluje vnášet chaos do jmen a tváří, a tak Midge má tvář Steffie, přesto, že tvář Midge skutečně existuje. Takže, abych se od toho odpouala, dala jsem jí jméno jiné.
Opět si neodpustím a zdůrazním, že její klouby jsou vážně suprově pevné. Noomi má moji oblíbenou tvář, oblíbenou barvu vlasů a miluju pihy, takže je téměř bez chybičky. Obešla bych se bez ofinky a uvítala bych menší hlavičku, ale to jsou jen drobnosti.


Raquelle - Barbie Dream House Midge, 2013

8. listopadu 2013 v 0:10 Články jednotlivých panenek HP

Raquelle je takové mé neplánované dítě :) Je z řady Barbie Dům snů. U mě bydlí díky tomu, že jsem ji směnila za jinou panenku a hlavně díky tomu, že je kloubová. Když jsem ji pak měla možnost vidět na živo, řekla jsem si, proč ne. Je zajímavá svým obličejem a má řasy, klouby jsou neobvykle pevné, což je super a doufám, že to tak i vydrží.
Mám od ní i oblečení ale dnes si ho neoblékla :)


Fascinace úplňkem

6. listopadu 2013 v 12:01 Povídání, tipy, zajímavosti,...

Fotky panenek momentálně došly a nové ještě nejsou, tak se aspoň zase trochu věnuju fotkám jiným, a na můj druhý blog tak po roce opět přibydou nějaké články :D

Skelita Calaveras na zahradě

4. listopadu 2013 v 0:11 Monster High photoshooting

Skelitka je roztomilá. Mě osobně překvapilo její velmi realisticky vyvedené tělíčko. Je to miláček, má bohaté a krásné vlásky. Na zahradě se jí líbilo a dokonce se ani nestyděla a svlékla se :) Zima jí prý nebyla.

Radost

3. listopadu 2013 v 21:40 Povídání, tipy, zajímavosti,...
Mám radost.

Jednak jsem dnes udělala skvělý směnný obchod a získala tak panenky, které bych si asi za penízky už nekoupila, a jednak se Valentině narodil nový blog :)

Najdete tam Halloweenské focení jejíma očima včetně bonusů, a to dofocení jejich panenek doma, kde zase vynikne každá zvlášť.

Jo, a ty panenky, co ode denška bydlí u mě jsou:
Raquelle z Domu snů
JLo World Tour
a Nicolai Ken

Ze všech tří jsem nadšená :)

Jinafire Long

3. listopadu 2013 v 0:08 Monster High

Jinafire je moje :) Hrozně se mi líbí, je nápaditě provedená. Na zahrádce se jí líbilo, že se mohla na sluníčku vyhřívat. Dokonce přilákala i svoji příbuznou....

Venus McFlytrap na zahradě

2. listopadu 2013 v 13:25 Monster High photoshooting

Venus si to na zahradě moc užívala. Na které kytičky se jen podívala, ty hned byly barevnější a hezčí :)

Robecca Steam

1. listopadu 2013 v 12:21 Monster High

Robecca je další panenkou z Monster High, která se u nás zabydlela. Tahle konkrétně je dcery Karolínky. Moc se mi líbí její bronzová pleť v kombinaci s modrou. Panenky jsou čím dál dokonalejší, mají úžasné, vtipné a nápadité doplňky.
Nabízím pár fotek, kdy se Robecca byla trochu provětrat na zahradě. Fotky jsou už z května :)