Prosinec 2014

Dana - Barbie and the Rockers, 1985

14. prosince 2014 v 7:14 Články jednotlivých panenek HP

Dana je další z řady již postarších dam, byť vypadá stále mladě. Dostala nové tělo belly button a i to byl celkem oříšek, protože má hodně specifickou barvu. Její trochu bláznivé líčení odpovídá době a jejímu původnímu stylu, nicméně mě se líbí a patří prostě k ní. Oriental tváří nikdy nepohrdnu ;)Marija - Heart Family Kiss & Cuddle Set, Heart Family, 1987

12. prosince 2014 v 7:57 Články jednotlivých panenek HP

Marija je už také poměrně z dávných časů, z řady Heart Family, která předcházela oblíbené a dokonalé Happy Family. Má tvář, která pokud vím, nebyla použita u jiných panenek a mě hodně připomíná moji tolik oblíbenou Steffie tvářičku. Její původní tělo bylo TNT s oběma pokrčenýma rukama, ale u mě dočasně získala belly button (sice s malou vadou na noze), nicméně věřím, že jednou na ni vyzbyde Fashionistas tělo, které by jí skvěle pasovalo.

Kendra - Pop Life Barbie (Redhead), 2009

11. prosince 2014 v 7:12 Články jednotlivých panenek HP

Kendra. Těchto panenek jsem spotřebovala opravdu hodně. Díky jejich pivotal světlým tělům. Nakonec mi zbyly dvě, ani jedna kloubová :) Jedna zůstala jako Kelley - s upravenými vlasy, a druhou jsem pojmenovala Kendra. Trochu mě mrzelo, že nemá své původní klouby, ale darovala je jiné krásce. Pak ale Alice prodávala svoji Kelley Pop Life na původním těle a já jsem neodolala. Konečný stav jsou tedy tři, s tím, že Kendru asi čeká nějaký podobný zásah na vlasech jako Keley a třetí zůstane v původním stavu. Ještě pro ní musím najít nějaké jméno :)
Nyní tedy Kendra na belly button těle a ve svatebních šatech od Belly Swan.


Elsa - Enchanted Halloween Barbie, speciální edice, 2000

9. prosince 2014 v 7:21 Články jednotlivých panenek HP

Elsa patří do mojí podskupiny Halloweenských panenek, pro které mám slabost. Až se jednou třeba zase budu věnovat sběratelství, mám v plánu se věnovat právě této řadě :) Elsa má Generation Girl tvářičku a pro mě velmi slušivý oranžový melírek, mám ráda tuhle pozitivní zelenoočku :)

Cher - 80´Cher Bob Mackie Doll, 2007

8. prosince 2014 v 7:04 Články jednotlivých panenek HP

Cher je moje srdcovka! Nejraději bych měla všechny, co vyšly :) Dopřála jsem si ji novou a mám už ji opravdu hooodně dlouho :) Mám ráda i Cher samotnou a tak panenka byla jen logickým krokem, navíc je opravdu moc povedená a dokonce se podobá i své živé předloze. Dát ji kloubové tělo se nepovedlo a asi k tomu ani nedojde, obleček, co má na sobě nejde sundat, ale mám v plánu už dlouho to vymyslet, zatím využívám na focení hojně její kozačky a bundu, proto je nemá na sobě - při focení byly uloženy v krabici s oblečky :)

Hanna - Model No. 5 Collection 001, Barbie Basics Collection 001, 2009

7. prosince 2014 v 7:42 Články jednotlivých panenek HP

Hanna je jednou z mých modelek. Stejně to byla nejhezčí řada Basics, úplně první. Kdysi jsem je měla všechny, vlastně až do džínové řady :) Hanna to ale měla vždy jisté, že zůstane. Tvář Kayla/Lea :) Pro mě dokonalá panenka, snad jen ty klouby ještě :D

Whitney - Jewel Secrets Whitney, 1987

6. prosince 2014 v 7:46 Články jednotlivých panenek HP

Whitney je už historický kousek. Moc se mi vždycky líbila, ale nikdy jsem na ni neměla štěstí, tedy za přijatelnou cenu, na e-bay se už prodávají docela draho :) No, a Alice mi ji nabídla, když začala prodávat barbínky, věděla, že byla vždycky mým snem :) Zatím zůstává původní a asi dlouho zůstane :) Další retro holka v partě :) Další Steffie tvářička :)