Březen 2015Gina

23. března 2015 v 6:00
Renatta - Fashion Fever Teresa Wave C, 2005

19. března 2015 v 17:11 Články jednotlivých panenek HP

Ano, i tato panenka byla kdysi v prodeji. Dokonce byla i nějaká zájemkyně, ale myslím, že se pak nějak neozývala a já jsem si ji zase zařadila do HP :) Je to "tubová" Fashion Fever Teresa, tvář je tedy taky Teresa :) Pro úplnost a pro ty, co se třeba až tak úplně neorientují či zavítali náhodou. Tělo má zatím své, belly button, rozhodně by jednou mohla mít kloubíky. Účes má původní, tedy i střih. Šatičky jsou z nějakého filmu, tuším.... ale z jakého ne :)

Sandra - Halloween Glow Barbie, 2002

18. března 2015 v 22:09 Články jednotlivých panenek HP

Sandra je členkou Halloweenských panenek, takže na svém těle. Její tvář je Generation Girl. Mám ráda její vlasy, celkově je to taková kultivovaná bloncka ;) Tyhle GG tváře byly povedené, jemné. Asi není nijak vyjímečná, ale mě se líbí. Možná nenadchne, ale určitě neurazí.

Nia - Hip 2 Be Square Green Dress, 2000

17. března 2015 v 19:51 Články jednotlivých panenek HP

Nia je také jednou z panenek původně vyřazených a zase zařazených :) Zrzavé vlásky a zelené oči jsou pro mě přitahujícím efektem, takže když se v první vlně prodejů neprodala, dostala milost :) Tvář Generation Girl.
Šaty od DTW Irsko mám moc ráda, ačkoliv nejsou úplně dobře technicky ušité, trochu ujíždějí, ale zase ten režný materiál a vůbec styl je prostě dokonalý a moc dlouho jsem se u Nii nerozmýšlela, co jí obleču.


Delia - 12 Dancing Princess Delia, 2006

16. března 2015 v 23:27 Články jednotlivých panenek HP

Delia má modrou krev. Pochází z velmi podařené série panenek k pěkné pohádce Barbie 12 tančících princezen, má tvář Summer z roku 2003. Taky byla kvůli své větši hlavě chvíli na prodeji, ale je další, kterou jsem nakonec stáhla z prodeje. Jednou se snad dočká i kloubů. Mám ráda její hnědé, velké oči a zelené stíny, stejně tak jako pěkně doplňující barvu vlásků. Jó, to byly časy, kdy ještě panenky byly kvalitní.....

CECILLE - Holiday Angel Barbie, 2005

16. března 2015 v 20:02 Články jednotlivých panenek HP

Cecille to u mě neměla úplně jednoduché. Pořídila jsem si ji už na sklonku svého "hromadícího období" a pak, když jsem se rozhodla třídit, v jednu dobu bylo kritérium pro ev. prodej velká hlava. To zrovna tato panenka má, takže nějakou chvíli visela v nabídce na prodej. Nakonec jsem ji zase stáhla, hlava nehlava, má prostě krásný obličej. Mám ráda její přivřené oči. Koupila jsem ji na e-bay nahou, oblečení na fotkách není její původní, je od jiné sběratelské panenky. Zatím bez kloubů, budoucnost ukáže ;)


Bianca - Boo-tiful Halloween Barbie, 2004

15. března 2015 v 21:35 Články jednotlivých panenek HP

Tak tohle je můj poklad. Je to taková raritka, dopřála jsem si ji novou a jsem vůbec ráda, že jsem ji za aspoň za přijatelné peníze sehnala. Sice Generation Girl tvář, ale úlovek. TADY ji můžete vidět v původním oblečku. Zůstává díky vzácnosti na původním těle. Vlasy má dokonalé, líbí se mi ta "špička" nad čelem.

Cynthie - Weekend Getaway Barbie, 2005

15. března 2015 v 19:49 Články jednotlivých panenek HP

Cynthie je jednou z mých sice posledních nákupů, ale mám ji už hodně dlouho :) Je to Generation Girl tvář ozvláštněná pihama. Těm já nedokážu odolat, což se mi tedy zrovna nedávno docela vymstilo :D Ale přesto jsem na pihy nezanevřela. Nevím, zda existuje jiná GG s pihama, já si nepamatuju, že bych na nějakou jinou narazila, což ovšem nic neznamená :) Je vhodnou kandidátkou na klouby, takže určitě jednou nějaké dostane.